Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała też w Radzanowie


sliderZespół Szkół w Radzanowie po raz drugi grał na hali sportowej z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Inicjatorami akcji były Samorządy Uczniowskie liceum i gimnazjum. Sztabem WOŚP kierowała p. Aldona Nowocińska, pedagog Zespołu Szkół.


Współorganizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie, który przygotował występy artystyczne i atrakcje dla najmłodszych (zjeżdżalnia, malowanie twarzy, lekcja kaligrafii, gry i zabawy dla najmłodszych). Występy muzyczne i kabaretowe przygotowała i zaprezentowała również młodzież Zespołu Szkół.
Duże zainteresowanie wzbudził pokaz grupy teakwondo z Mławy z udziałem naszych uczniów. Gwiazdą wieczoru był zespół Eratox – zwycięzcy III edycji programu Disco Star, zespół pobudził publiczność do śpiewu i wspólnej zabawy.

W organizację imprezy aktywnie włączyli się miejscowi przedsiębiorcy, rodzice uczniów Zespołu Szkół, lokalne media. Przedsiębiorcy ufundowali wiele ciekawych rzeczy na licytacje, min.: vouchery na zabiegi kosmetyczne, przejazd limuzyną, wykonanie portretu na płótnie, tort urodzinowy, drewno opałowe, licytowana była również cenna gitara, piłki, gadżety WOŚP, książki.

Aukcje poprowadził Paweł Berent, który z wielkim mistrzostwem zachęcał do udziału w licytacjach. Rodzice i uczniowie przygotowali dla wszystkich gości bezpłatny poczęstunek w „Kawiarence WOŚP”.

Tradycyjnie już zwieńczeniem imprezy było światełko do nieba. Wspaniały pokaz sztucznych ogni ufundowali państwo Anna i Piotr Budkowie.

Dzięki ofiarności i życzliwości wszystkich darczyńców Zespół Szkół wsparł WOŚP kwotą 6813,32zł.

źródło i foto: ZS Radzanów
(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
staton
staton
6 lata temu

Wielki szacunek dla organizatorów, uczestników i darczyńców.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x