Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wojciech Chocholski tylko o krok od finału świątecznego turnieju w Ciechanowie


IMAG1237W ostatnim turnieju poświęconemu 24 finałowi WOŚP wzięło udział ośmiu zawodników z Ciechanowa i Pułtuska. Mławę reprezentował Wojciech Chocholski, który dotarł do półfinału. W półfinale zmierzył się z ciechanowianinem Markiem Tarnowskim, z którym przegrał wynikiem 1/6.


 

Mecz finałowy cieszył się ogromnym zainteresowaniem i wzbudził emocje wśród zgromadzonej publiczności. Zwycięzcą turnieju został Tomasz Adamowicz z wynikiem 6/2.

Turniej nie zalicza się do cyklu Trzy, Cztery…Gramy!. Całość zebranych pieniędzy przeznaczona została na tegoroczny cel WOŚP – zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych, oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

źródło i foto: PERUN Ciechanów

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x