Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wojciech Chocholski tylko o krok od finału świątecznego turnieju w Ciechanowie


IMAG1237W ostatnim turnieju poświęconemu 24 finałowi WOŚP wzięło udział ośmiu zawodników z Ciechanowa i Pułtuska. Mławę reprezentował Wojciech Chocholski, który dotarł do półfinału. W półfinale zmierzył się z ciechanowianinem Markiem Tarnowskim, z którym przegrał wynikiem 1/6.

KSP Mława nabór

 

Mecz finałowy cieszył się ogromnym zainteresowaniem i wzbudził emocje wśród zgromadzonej publiczności. Zwycięzcą turnieju został Tomasz Adamowicz z wynikiem 6/2.

Turniej nie zalicza się do cyklu Trzy, Cztery…Gramy!. Całość zebranych pieniędzy przeznaczona została na tegoroczny cel WOŚP – zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych, oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

źródło i foto: PERUN Ciechanów

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz