Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal studniówkowy pora rozpocząć … w Zespole Szkół nr 1 w Mławie


sliderŻyczenia od dyrektor szkoły Urszuli Makowskiej, starosty Włodzimierza Wojnarowskiego i rady rodziców.Kwiaty i słowa podziękowania dla wychowawców, nauczycieli i rodziców – tak dla Zespołu Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego rozpoczął się pierwszy z balów studniówkowych w mławskich szkołach ponadgimnazjalnych, w zajeździe „Pod Świerkami”.


Bal rozpoczął się refleksyjnym programem słowno – muzycznym w wykonaniu Marty i Pawła Stawińskich, a potem już życzenia, podziękowania i pierwszy walc, gdy uczennice i uczniowie poprosili do tańca swoich pedagogów. Jeszcze ciepły posiłek i już tylko wesoła zabawa. Dodatkową atrakcją był pokaz sztucznych ogni.

W placówce w tym roku jest pięć klas maturalnych: Technikum informatyczne, gdzie wychowawczynią jest Kamila Żmijewska, Technikum Ochrony Środowiska, z wychowawczynią Iwoną Bielską, Technikum Elektryczne z wychowawcą Andrzejem Goszczyckim, Technikum budowlane – z wychowawczynią Katarzyną Krzywda, i Technikum organizacji reklamy – z wychowawczynią Martą Stawińską.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x