Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Mławie


143Dzisiaj po raz 24 gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od godziny 15-tej w Hali I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie trwają koncerty i licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz akcji.

KSP Mława nabór

Od rana na ulicach Mławy spotykaliśmy wolontariuszy z puszkami, którzy kwestować będą do godziny 20-tej. W tym roku pieniądze zbierane są na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych i dla godnej opieki ludzi w podeszłym wieku.

W ramach imprez towarzyszących, zastęp Ochotniczej Strażacy Pożarnej z Szydłowa zaprezentował pokaz ratownictwa drogowego. Następnie w sali sportowej liceum rozpoczęła się część artystyczna, odbywa się aukcja oraz imprezy towarzyszące. O godz. 20-tej przed budynkiem I LO zaplanowane jest tradycyjne Światełko do Nieba.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
staton
Gość

A mnie ciekawi czy policja przygotowała te zapowiadane wcześniej atrakcje, a strażacy z PSP ugotowali grochówkę?? Czy też jedni i drudzy podwinęli ogon ze strachu?

Smakosz
Gość

Grochówka oczywiście była:

wpDiscuz