Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Mławie


143Dzisiaj po raz 24 gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od godziny 15-tej w Hali I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie trwają koncerty i licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz akcji.


Od rana na ulicach Mławy spotykaliśmy wolontariuszy z puszkami, którzy kwestować będą do godziny 20-tej. W tym roku pieniądze zbierane są na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych i dla godnej opieki ludzi w podeszłym wieku.

W ramach imprez towarzyszących, zastęp Ochotniczej Strażacy Pożarnej z Szydłowa zaprezentował pokaz ratownictwa drogowego. Następnie w sali sportowej liceum rozpoczęła się część artystyczna, odbywa się aukcja oraz imprezy towarzyszące. O godz. 20-tej przed budynkiem I LO zaplanowane jest tradycyjne Światełko do Nieba.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
staton
staton
6 lata temu

A mnie ciekawi czy policja przygotowała te zapowiadane wcześniej atrakcje, a strażacy z PSP ugotowali grochówkę?? Czy też jedni i drudzy podwinęli ogon ze strachu?

Smakosz
Smakosz
6 lata temu
Reply to  staton

Grochówka oczywiście była:

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x