Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

24 Finał WOŚP za nami


sliderŚwiatełkiem do nieba zakończył się 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mławianie jak co roku chętnie uczestniczyli w aukcjach, wrzucali pieniądze do puszek i podziwiali występy artystyczne. Nie zabrakło także wielu innych atrakcji. O tym, ile w tym roku udało się zebrać środków na zakup sprzętu medycznego, naszych Czytelników poinformujemy wkrótce.

Słoneczne ogrody Mława

red.

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
krys

a ja się cieszę , że wolontariusze nie pomarzli.