Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Patrole z pomocą dla bezdomnych


IMG_3054W piątek 8 stycznia 2016 r. mławscy dzielnicowi wraz z wolontariuszami Grupy Zalewski Patrol sprawdzali w nocy miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne.


Podczas patrolu przeszukiwane były miejsca, w których mogły znajdować się osoby bezdomne zdecydowane przetrwać falę mrozów koczując w opuszczonych budynkach, piwnicach dających tylko prowizoryczne schronienie na czas zimy. Skontrolowano także miejsca zamieszkania osób starszych i samotnych. Wspólne patrole będą kontynuowane w najbliższych tygodniach.

Źródło i zdjęcia: Grupa Zalewski  Patrol

Oprac. RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x