Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Turniej w Działdowie. Mławianie w komplecie na podium


sliderUdany występ na noworocznym turnieju w Działdowie zanotowali piłkarze z Mławy. Oldboye zajęli drugie miejsce, natomiast reprezentanci WML Team finiszowali na najniższym stopniu podium. Ponadto trzech naszych zawodników wróciło do domu z nagrodami indywidualnymi.


Dominik Lemanek sięgnął po koronę króla strzelców. Strzelił siedem bramek, wyprzedzając w zestawieniu najlepszych snajperów dwóch kolegów z zespołu. Jednym z nich był Łukasz Wróblewski, w ręce którego trafiła nagroda dla największego odkrycia imprezy. Natomiast ostatnie wyróżnienie trafiło do Macieja Wiśniewskiego. Zawodnik Oldboyów odebrał statuetkę dla najlepszego bramkarza zmagań.

Od początku zespoły z Mławy nadawały ton wydarzeniom. Z identycznym dorobkiem sześciu punktów ukończyły zmagania na pierwszych lokatach. Dzięki temu uniknęli bezpośredniej konfrontacji w półfinale.

Oldboye walczyli z Jack Daniels fans – dwa trafienia Andrzeja Karpińskiego okazały się kluczem do awansu do finału. Ta sztuka nie udała się WML Team. O przegranej z miejscowym Young&Boys (w jego szeregach wystąpili dwaj gracze Mławianki Marcin Tomczak i Daniel Orzechowski) przesądził konkurs rzutów karnych. W regulaminowym czasie padł remis 2:2.

Mławianie powetowali sobie przegraną w pojedynku o trzecie miejsce. Rozbili Jack Daniels fans aż 5:1, rewanżując się za przegraną z eliminacji. Do pojedynku rywali z tej samej grupy doszło także w pojedynku o główne trofeum. Na początku turnieju Oldboye okazali się lepsi od Young&Boys, zwyciężając 3:2. W rewanżu nie byli już tak skuteczni. Zacięty pojedynek przyniósł wygraną działdowian 2:0.

Wyniki
Grupa A
Jack Daniels fans– Nidzica 0:1, Działdowscy Legioniści – WML Team 1:6, Nidzica – WML Team 1:3, Jack Daniels fans – Działdowscy Legioniści 3:0, Działdowscy Legioniści – Nidzica 0:1, Jack Daniels fans – WML Team 2:1
Końcowa klasyfikacja: 1. WML Team, 2. Jack Daniels fans, 3. Rossoneri Nidzica, 4. Działdowscy Legioniści
Grupa B
Mława – Young&Boys 3:2, Dekorglass – Działdowo 2:0, Young&Boys – Działdowo 4:0, Mława – Dekorglass 0:1, Dekorglass – Young&Boys 0:1, Mława – Działdowo 3:2
Końcowa klasyfikacja: 1. Oldboy Mława, 2. Young&Boys Działdowo, 3. Dekorglass Działdowo, 4. Oldboy Działdowo
Półfinały: Oldboy Mława – Jack Daniels fans 2:1, Young&Boys Działdowo – WML Team 2:2 karne 3:1
Mecz o VII miejsce: Działdowscy Legioniści – Oldboy Mława 0:3
Mecz o V miejsce: Dekorglass – Rossoneri 2:1
Mecz o III miejsce: Jack Daniels fans – WML Team 1:5
Finał: Oldboy Mława – Young&Oldboy Działdowo 0:2

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x