Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Joker czwarty w stolicy. Podium o krok


KSP Mława nabór

Wykorzystując przerwę od rozgrywek Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu piłkarze Jokera wzięli udział w dwudniowym turnieju rozegranym w Warszawie. Zmagania przyciągnęły na start czterdzieści drużyn. Nasi piłkarze spisali się kapitalnie, zajmując czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

– Przed turniejem taki rezultat przyjęlibyśmy z ogromnym zadowoleniem. Jednak po rozegraniu ostatniego meczu pozostał pewien niedosyt. Mieliśmy ogromne szanse na wdrapanie na podium. Niestety zarówno półfinał, jak i mecz o trzecie miejsce przegraliśmy różnicą zaledwie gola – podkreśla kapitan naszego zespołu Karol Roniewicz.

Joker stawił się w Warszawie w siedmioosobowym składzie. Na parkiecie pojawili się Marek Kacprzak, bracia Zbigniew i Jarosław Krystkiewiczowie, wspomiany Roniewicz oraz Jarosław Rykowski, Sławomir Grablewski i Dawid Barciński.

Mimo skromnej kadry (większość zespołów liczyła dwanaście osób) nasza drużyna długo zachowywała miano niepokonanej. Zmagania w grupie zakończyła na pierwszym miejscu. W czterech pojedynkach zdobyła dziesięć punktów, wygrywając trzy spośród czterech rozegranych pojedynków. Ostatni zakończył się remisem 1:1.

Początek rundy pucharowej okazał się także udany dla mławian. Przebili się do półfinału, wykazując swoją wyższość nad dwoma rywalami. W pobitym polu zostawili m.in. Chłopców z Bielan, a potrzebowali na to konkursu rzutów karnych. Regulaminowy czas nie przyniósł żadnego trafienia.

Niestety w decydującej fazie reprezentanci Jokera nie byli już tak skuteczni. Porażki zarówno z Białowieską jak i FC Grochów sprawiły, że zajęli w generalnym zestawieniu dopiero czwarte miejsce.

Nie oznacza to, że wrócili do domu z pustymi rękami. Zbigniew Krystkiewicz (na zdjęciu z prawej) zgarnął koronę króla strzelców, a w ręce kapitana trafił puchar Fair Play, przyznany za sportową postawę na parkiecie.

Wyniki
Pojedynki Jokera
Mecze grupowe: 3:0 z FC Grochów, 4:0 z JNJ Crew, 6:1 z Prawdziwymi Hansysami, 1:1 z Poker Team
1/8 finału: 3:0 z Alpha Vision
1/4 finału: 0:0 karne 3:1 z Chłopcami z Bielan
1/2 finału: 0:1 z Białowieską
Mecz o III miejsce: 2:3 z FC Grochów
Finał: FC Grochów – Joker Mława 3:2

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz