Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Trwa akcja „Akumulator”


straz-miejskaNie możesz odjechać z parkingu? Masz problem z samochodem? Jest na to rada – zadzwoń do Straży Miejskiej. Przez dwa dni funkcjonariusze podjęli kilkanaście interwencji na terenie Mławy.

KSP Mława nabór

Akcję „Akumulator” strażnicy miejscy w Mławie prowadzą od kilku lat, ale nigdy wcześniej nie spotkali się z tak duża liczbą wezwań. Tylko w poniedziałek 4 stycznia funkcjonariusze udzielili pomocy siedmiu kierowców. – Pięć  osób do nas zadzwoniło, dwóch unieruchomionych kierowców spotkaliśmy patrolując ulice Mławy – wyjaśnia komendant Marek Wysocki.

O pomoc proszą mieszkańcy Mławy, ale także goście, którzy spędzili w naszym mieście święta i po dłuższej przerwie próbują odpalić samochody. Strażnicy są przygotowani i odpowiadają na każde wezwanie. – W razie potrzeby proszę dzwonić pod numer tel. 986 lub 23 654 64 34  i poczekać. Staramy się interweniować jak najszybciej – zapewnia komendant.

We wtorek straż odnotowała kilka kolejnych zgłoszeń i pozostaje w gotowości.

Źródło i zdjęcie: UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Trwa akcja „Akumulator”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
As
Gość

Jakbyście wiedzieli, że w ramach akcji „akumulator” straż miejska rozdaje akumulatory, to koniecznie napiszcie 🙂

staton
Gość

Jakbyś bardzo chciał/a to co najwyżej mogą Cię podładować, hehehehe

staton
Gość

Brawo. Bardzo fajna akcja.

wpDiscuz