Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Trwa akcja „Akumulator”


straz-miejskaNie możesz odjechać z parkingu? Masz problem z samochodem? Jest na to rada – zadzwoń do Straży Miejskiej. Przez dwa dni funkcjonariusze podjęli kilkanaście interwencji na terenie Mławy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Akcję „Akumulator” strażnicy miejscy w Mławie prowadzą od kilku lat, ale nigdy wcześniej nie spotkali się z tak duża liczbą wezwań. Tylko w poniedziałek 4 stycznia funkcjonariusze udzielili pomocy siedmiu kierowców. – Pięć  osób do nas zadzwoniło, dwóch unieruchomionych kierowców spotkaliśmy patrolując ulice Mławy – wyjaśnia komendant Marek Wysocki.

O pomoc proszą mieszkańcy Mławy, ale także goście, którzy spędzili w naszym mieście święta i po dłuższej przerwie próbują odpalić samochody. Strażnicy są przygotowani i odpowiadają na każde wezwanie. – W razie potrzeby proszę dzwonić pod numer tel. 986 lub 23 654 64 34  i poczekać. Staramy się interweniować jak najszybciej – zapewnia komendant.

We wtorek straż odnotowała kilka kolejnych zgłoszeń i pozostaje w gotowości.

Źródło i zdjęcie: UM Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
As

Jakbyście wiedzieli, że w ramach akcji „akumulator” straż miejska rozdaje akumulatory, to koniecznie napiszcie 🙂

staton

Jakbyś bardzo chciał/a to co najwyżej mogą Cię podładować, hehehehe

staton

Brawo. Bardzo fajna akcja.