Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Górą Szajba i Alpaki. Rozgrywki w gminie Lipowiec


sliderW halową odmianę piłki nożnej grają nie tylko w gminach Szreńsk, Stupsk czy w Mławie. Piłkarze nie próżnowali także w Lipowcu Kościelnym, gdzie oprócz seniorów o prymat walczyli młodzieżowcy. W pierwszej kategorii wygrał zespół z Niegocina, w drugiej górą byli reprezentanci FC Alpaki.


Niegocinianie triumfowali w lokalnych rozgrywkach po raz drugi z rzędu. Jako jedyni w całej stawce odnieśli komplet wygranych. Kroku próbowali ich dotrzymać reprezentanci Błękitu Rumoka, ale w bezpośrednim pojedynku przegrali 14:20.

Na trzecim miejscu finiszowali Oldboye. Miejsce na podium wywalczyli sobie dopiero w ostatniej kolejce. Po zaciętym starciu pokonali 8:6 rywali z zespołu Playboys Kęczewo.

W zestawieniu strzelców triumfował Adam Juszczyk z Szajby. Zdobył dziewiętnaście bramek, o jedną mniej zapisał na swoje konto Jakub Sokołowski. Z siedemnastoma trafieniami na koncie zakończył zmagania Karol Kostowicki.

Dokonania snajperów wśród młodzieży były jeszcze bardziej okazałe. Wpływ na to miała z pewnością większa liczba spotkań, bo do batalii przystąpiło aż dziesięć drużyn. Zwycięsko ze zmagań wyszli reprezentanci FC Alpaki. O trzy punkty wyprzedzili kolejne ekipy w klasyfikacji, TKS Turza Wielka i FC Lipowiec. Palmę pierwszeństwa wśród strzelców dzierżył Kacper Osiecki. Zdobył aż 118 bramek, a osiemdziesiąt razy bramkarza rywali pokonał Tomasz Szczepaniak. Na trzecim miejscu w zestawieniu uplasował się Jakub Szerszeń, z bilansem 56 trafień.

Końcowe wyniki ligi
Seniorzy: 1. Szajba Niegocin 12 pkt., 2. Błękit Rumoka 9, 3. Oldboje 4, 4. Playboys Kęczewo 3, 5. Wola Kęczewska 1
Młodzież: 1. FC Alpaki 25 pkt, 2. TKS Turza Wielka 22, 3. FC Lipowiec 22, 4. Młodzi Gniewni 18, 5. FC Albatros 13, 6. Pompa Team 11, 7. FC Dobra Wola 9, 8. FC Ogień 7, 9. FC Wulkan 3, 10. FC Smerfy 0

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x