Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wiadukt przy Mława Miasto już otwarty!


sliderZa drugim razem udało się już otworzyć dla ruchu wiadukt przy przystanku Mława Miasto. W dniu dzisiejszym około godziny 12 został oddany do użytku, wybudowany już w 2014 roku wiadukt, w ciągu ulic Sienkiewicza i Szreńskiej.

KSP Mława nabór

Przedstawiciel inwestora – PKP PLK poinformował, że jeszcze w dniu dzisiejszym usunięte zostaną uszkodzenia wind. Do tego czasu  na stanowisku dróżnika pozostanie pracownica kolei, która podniesie zapory jedynie dla umożliwienia przejścia przez tory osobie niepełnosprawnej. Dla ruchu kołowego przejazd jest już zamknięty. Komisja tak jak poprzednim razem złożona z przedstawicieli inwestora – PKP PLK, wykonawcy robót firmy PRIBEX, Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie, Urzędu Miasta Mława i mławskiej policji, podjęła decyzję o dopuszczeniu obiektu do użytkowania.

Nie było przecięcia wstęgi i przemówień. Pracownicy usunęli bariery i wiadukt już jest otwarty. Zmieniła się również organizacja ruchu w okolicach zamkniętego przejazdu kolejowego w ulicach Sienkiewicza, Podmiejskiej i Szreńskiej. Do kierowców apelujemy o zwiększoną uwagę.

Jest to długo oczekiwana decyzja, terminy oddania wiaduktów były kilkakrotnie przekładane. W lipcu 2015, jako pierwszy oddany został do użytku wiadukt na wysokości ulicy Turystycznej, jednak mieszkańcy najbardziej czekali na możliwość korzystania z wiaduktów w okolicach przystanku Mława Miasto i dworca kolejowego na Wólce.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

13 - liczba komentarzy w artykule "Wiadukt przy Mława Miasto już otwarty!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
M12
Gość

No w końcu się doczekalismy! Brawo PKP!

krys
Gość

Ciekawa ortografia DRÓŻNIK pochodzi od droga

...
Gość

Zaś publicznie nie powinno się zwracać uwagi – każdy może się pomylić 🙂
To taka ciekawostka, dlaczego? – poczytaj sobie w necie, krys. 🙂

Andrzej
Gość

Apeluję do Burmistrza i Starosty aby publicznie przecięli wstęgę przy tym wiadukcie i wygłosili przemówienie !!!!!!!!!!

rynio
Gość

No i oczywiście ksiądz musi być1

miki
Gość

Andrzej zapomniałeś dodać że jeszcze ksiądz z kropidłem musi być

Andrzej
Gość

Koniecznie ! 🙂 Proponuję żeby mowa była dość obszerna. Niech rozstawią megafony i mówią sami do siebie w ten mróz. Niech się pochwalą jak to ekspresowo „załatwili” wiadukty !

staton
Gość

Nie da rady z kropidłem…. woda mimo że święcona to na mrozie też zamarza…..

Damian
Gość

Co z przejazdem na Kościuszki? Na razie go nie zamykają? Oby nie.

OL
Gość

A oficjalnie przed wyborami otworzą

wpDiscuz