Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiadukt przy Mława Miasto już otwarty!


sliderZa drugim razem udało się już otworzyć dla ruchu wiadukt przy przystanku Mława Miasto. W dniu dzisiejszym około godziny 12 został oddany do użytku, wybudowany już w 2014 roku wiadukt, w ciągu ulic Sienkiewicza i Szreńskiej.

Słoneczne ogrody Mława

Przedstawiciel inwestora – PKP PLK poinformował, że jeszcze w dniu dzisiejszym usunięte zostaną uszkodzenia wind. Do tego czasu  na stanowisku dróżnika pozostanie pracownica kolei, która podniesie zapory jedynie dla umożliwienia przejścia przez tory osobie niepełnosprawnej. Dla ruchu kołowego przejazd jest już zamknięty. Komisja tak jak poprzednim razem złożona z przedstawicieli inwestora – PKP PLK, wykonawcy robót firmy PRIBEX, Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie, Urzędu Miasta Mława i mławskiej policji, podjęła decyzję o dopuszczeniu obiektu do użytkowania.

Nie było przecięcia wstęgi i przemówień. Pracownicy usunęli bariery i wiadukt już jest otwarty. Zmieniła się również organizacja ruchu w okolicach zamkniętego przejazdu kolejowego w ulicach Sienkiewicza, Podmiejskiej i Szreńskiej. Do kierowców apelujemy o zwiększoną uwagę.

Jest to długo oczekiwana decyzja, terminy oddania wiaduktów były kilkakrotnie przekładane. W lipcu 2015, jako pierwszy oddany został do użytku wiadukt na wysokości ulicy Turystycznej, jednak mieszkańcy najbardziej czekali na możliwość korzystania z wiaduktów w okolicach przystanku Mława Miasto i dworca kolejowego na Wólce.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

13
KOMENTARZE

1500
M12

No w końcu się doczekalismy! Brawo PKP!

krys

Ciekawa ortografia DRÓŻNIK pochodzi od droga

...

Zaś publicznie nie powinno się zwracać uwagi – każdy może się pomylić 🙂
To taka ciekawostka, dlaczego? – poczytaj sobie w necie, krys. 🙂

Andrzej

Apeluję do Burmistrza i Starosty aby publicznie przecięli wstęgę przy tym wiadukcie i wygłosili przemówienie !!!!!!!!!!

miki

Andrzej zapomniałeś dodać że jeszcze ksiądz z kropidłem musi być

staton

Nie da rady z kropidłem…. woda mimo że święcona to na mrozie też zamarza…..

Andrzej

Koniecznie ! 🙂 Proponuję żeby mowa była dość obszerna. Niech rozstawią megafony i mówią sami do siebie w ten mróz. Niech się pochwalą jak to ekspresowo „załatwili” wiadukty !

rynio

No i oczywiście ksiądz musi być1

Damian

Co z przejazdem na Kościuszki? Na razie go nie zamykają? Oby nie.

OL

A oficjalnie przed wyborami otworzą

Eq

Już otwarty? Już?

...

Nareszcie normalność – hip, hip hura 😛

Seba

A co z wiaduktem Przy PKP Mława?