Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Przychód jedyny z kompletem wygranych


ligaW grudniu zainaugurowano w Szreńsku zmagania w ramach AGG Liga Futsalu. Po trzech kolejkach na czele tabeli plasują się reprezentanci Przychodu. Jako jedyni w całej stawce mogą się pochwalić kompletem wygranych.

KSP Mława nabór

Premierowa edycja zgromadziła na starcie dziesięć drużyn. Nie wszystkie wywodzą się z terenu gminy Szreńsk. Do rywalizacji przystąpili m.in. gracze ze Zgliczyna Witowego oraz Żuromina pod nazwą Kanvet.

Rozgrywki spotkały się nie tylko z dużym zainteresowaniem ze strony piłkarzy. Na trybunach niedawno oddanej do użytku hali zasiadło podczas pierwszej kolejki około 250 widzów. Jako pierwsi na pozycji lidera usadowili się gracze Kanvetu za sprawą triumfu 7:3.

Jednak w kolejnym rozdaniu żurominianie zremisowali zaledwie 5:5 ze szreńską Torpedą (przedostania ekipa w tabeli). Potknięcie przodownika wykorzystali rywale, na czele z zawodnikami z Miączyna Małego i Przychodu. Jako jedyni w całej stawce mogli się pochwalić kompletem wygranych.

Po trzech seriach liczba zwycięskich zespołów zmalała do zaledwie jednej. Miączynianie okazali się gorsi od Technokabla, za to Przychód nie miał litości dla Czarnej Elki. Strzelili rywalom sześć bramek, tracąc zaledwie trzy.

Kolejne spotkania zostaną rozegrane w styczniu.

III kolejka: Przychód – Czarna Elka 6:3, Miączyn – Technokabel 2:4, Zgliczyn Witowy – Albański Akcent 6:7, Kanvet – Szreńsk Team 6:4, Boys Team Szreńsk – Torpeda Szreńsk 2:1.
II kolejka: Czarna Elka – Boys Team Szreńsk 4:1, Torpeda Szreńsk – Kanvet 5:5, Szreńsk Team – Zgliczyn Witowy 2:5, Albański Akcent – Miączyn 2:4, Technokabel – Przychód 1:3
I kolejka: Technokabel – Czarna Elka 4:3, Przychód – Albański Akcent 5:3, Miączyn – FC Szreńsk Team 5:1, Zgliczyn Witowy – Torpeda Szreńsk 5:4, Kanvet – Boys Team Szreńsk 7:3

tabela

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz