Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przychód jedyny z kompletem wygranych


ligaW grudniu zainaugurowano w Szreńsku zmagania w ramach AGG Liga Futsalu. Po trzech kolejkach na czele tabeli plasują się reprezentanci Przychodu. Jako jedyni w całej stawce mogą się pochwalić kompletem wygranych.


Premierowa edycja zgromadziła na starcie dziesięć drużyn. Nie wszystkie wywodzą się z terenu gminy Szreńsk. Do rywalizacji przystąpili m.in. gracze ze Zgliczyna Witowego oraz Żuromina pod nazwą Kanvet.

Rozgrywki spotkały się nie tylko z dużym zainteresowaniem ze strony piłkarzy. Na trybunach niedawno oddanej do użytku hali zasiadło podczas pierwszej kolejki około 250 widzów. Jako pierwsi na pozycji lidera usadowili się gracze Kanvetu za sprawą triumfu 7:3.

Jednak w kolejnym rozdaniu żurominianie zremisowali zaledwie 5:5 ze szreńską Torpedą (przedostania ekipa w tabeli). Potknięcie przodownika wykorzystali rywale, na czele z zawodnikami z Miączyna Małego i Przychodu. Jako jedyni w całej stawce mogli się pochwalić kompletem wygranych.

Po trzech seriach liczba zwycięskich zespołów zmalała do zaledwie jednej. Miączynianie okazali się gorsi od Technokabla, za to Przychód nie miał litości dla Czarnej Elki. Strzelili rywalom sześć bramek, tracąc zaledwie trzy.

Kolejne spotkania zostaną rozegrane w styczniu.

III kolejka: Przychód – Czarna Elka 6:3, Miączyn – Technokabel 2:4, Zgliczyn Witowy – Albański Akcent 6:7, Kanvet – Szreńsk Team 6:4, Boys Team Szreńsk – Torpeda Szreńsk 2:1.
II kolejka: Czarna Elka – Boys Team Szreńsk 4:1, Torpeda Szreńsk – Kanvet 5:5, Szreńsk Team – Zgliczyn Witowy 2:5, Albański Akcent – Miączyn 2:4, Technokabel – Przychód 1:3
I kolejka: Technokabel – Czarna Elka 4:3, Przychód – Albański Akcent 5:3, Miączyn – FC Szreńsk Team 5:1, Zgliczyn Witowy – Torpeda Szreńsk 5:4, Kanvet – Boys Team Szreńsk 7:3

tabela

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x