Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Podejrzany o gwałt Krzysztof O. tymczasowo aresztowany


slider pro 1Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 grudnia w jednym z otwartych całą dobę lokali w Mławie.


– Poszkodowana została kobieta w wieku około 50 lat. Podejrzany o dokonanie tego czynu jest około 30 – letni Krzysztof O. wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Na złożony 28 grudnia br. wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Mławie 29 grudnia br. wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Krzysztofa O. na okres trzech miesięcy. Popełnienie tego przestępstwa zagrożone jest karą od 2 do 12 lat pozbawienia wolności – informuje Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x