Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nietrzeźwy rekordzista wjechał do rowu


policja-sliderInterweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego rekordzistę. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu! Jazdę zakończył w przydrożnym rowie.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 15:20 na drodze w pobliżu Krajewa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Volvo S 60, 21- letni Damian M., mieszkaniec pow. mławskiego, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierowcy nic się nie stało. Policję zaalarmował   przypadkowy świadek. Młody mężczyzna kierujący volvo miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności policji.

Policja apeluje o przekazywanie informacji, dotyczących nietrzeźwych za kierownicą. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu alarmowego 997 – chociażby anonimowo. Taka reakcja może uratować komuś życie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz