Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciechanowianie na szczycie, Wronowski najlepszy wśród młodzieży


sliderPonad trzydziestu zawodników wzięło udział w mikołajkowym turnieju o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. W młodszej kategorii zwyciężył Andrzej Wronowski z Przasnysza, natomiast w grupie open najlepszy okazał się Hubert Pożarowszczyk.

Sprzedam Piec


Ciechanowianin nie poniósł podczas zmagań ani jednej porażki. W pobitym polu pozostawił całą koalicję graczy z takich ośrodków jak wspomiany już Przasnysz, Działdowo, Nidzica, Ciechanów oraz z powiatu mławskiego. Z terenu naszego okręgu wywodził się zresztą najgroźniejszy rywal przyszłego triumfatora.

W finałowym pojedynku Pożarowszczyk walczył z wywodzącym się z gminy Szreńsk Pawłem Szmilem. Spotkanie okazało się niezwykle zacięte, ostatecznie nasz zawodnik musiał uznać wyższość konkurenta.

Przegranemu pozostała jeszcze walka o drugą lokatę. Szmil zmierzył się z kolejnym przedstawicielem Ciechanowa. Niestety Paweł Szarek wziął przykład ze swojego bardziej doświadczonego kolegi i po pasjonującym pojedynku sięgnął po tytuł wicemistrzowski.

W kategorii do lat 16 walczyło ośmiu graczy. Główne trofeum przypadło wspomnianego Adamowi Wronowskiemu. W decydującym pojedynku okazał się lepszy od Filipa Chmielewskiego.

Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Krzysztof Witkowski z Żuromina, natomiast miano najstarszego przypadło Franciszkowi Dąbkowskiemu z Mławy.

Kategoria do lat 16
1. Adam Wronowski, 2. Filip Chmielewski, 3. Paweł Purzycki, 4. Jakub Różycki
Kategoria Open
1. Hubert Pożarowszczyk, 2. Paweł Szarek, 3. Paweł Szmil, 4. Sławomir Stawicki, 5-6. Waldemar Sosnowski, Marek Kamiński, 7-8. Wojciech Pogorzelski, Mirosław Wronowski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x