Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiatowy Urząd Pracy już w nowej siedzibie


DSC_0021Już od poniedziałku 28 grudnia wszystkie sprawy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie mieszkańcy naszego powiatu będą mogli załatwić w jednym miejscu – w nowej siedzibie na ulicy Wyspiańskiego 7.

– Dotychczas rejestracja osób bezrobotnych i wydawanie zaświadczeń odbywało się na ulicy Piłsudskiego, w starej siedzibie urzędu. Dzisiaj (23 grudnia) jeszcze trwają przygotowania stanowisk pracy, ale od 28 grudnia ze wszystkimi sprawami zapraszamy już na ulicę Wyspiańskiego 7. Co prawda dalej będzie trwało przenoszenie dokumentów archiwum, ale nie będzie to miało wpływu na obsługę – informuje Aldona Zasina zastępca dyrektora PUP w Mławie.

JK

DSC_0020DSC_0018

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500