Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Powiatowy Urząd Pracy już w nowej siedzibie


DSC_0021Już od poniedziałku 28 grudnia wszystkie sprawy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie mieszkańcy naszego powiatu będą mogli załatwić w jednym miejscu – w nowej siedzibie na ulicy Wyspiańskiego 7.

KSP Mława nabór

– Dotychczas rejestracja osób bezrobotnych i wydawanie zaświadczeń odbywało się na ulicy Piłsudskiego, w starej siedzibie urzędu. Dzisiaj (23 grudnia) jeszcze trwają przygotowania stanowisk pracy, ale od 28 grudnia ze wszystkimi sprawami zapraszamy już na ulicę Wyspiańskiego 7. Co prawda dalej będzie trwało przenoszenie dokumentów archiwum, ale nie będzie to miało wpływu na obsługę – informuje Aldona Zasina zastępca dyrektora PUP w Mławie.

JK

DSC_0020DSC_0018

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz