Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święty Mikołaj razem z MOPS przyniósł prezenty


sliderJak co roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie zorganizował choinkę dla dzieci pod hasłem „Święty Mikołaj prezenty przynosi…”, w tym roku odbyła się ona 18 grudnia 2015 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Mławie.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Z produktów żywnościowych zebranych podczas świątecznej zbiórki żywności organizowanej przez MOPS i Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” w dniach 4-5 grudnia br. przygotowanych zostało 80 paczek rodzinnych i 29 paczek dla dzieci. Paczki rodzinne zostały przekazane dla rodzin potrzebujących z terenu miasta Mława.

Oprócz tego, co roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na mocy ustawy administracyjnej przygotowuje paczki dla dzieci z rodzin korzystających ze świadczeń pomocy społecznej.
W tym roku zostało przygotowanych 122 paczek składających się głównie ze słodyczy.

Podczas choinki młodzi aktorzy ze świetlicy Osiedlowej „Promyk” przygotowały krótkie przedstawienie artystyczne (jasełka). Tego dnia pluszaki zebrane podczas akcji „PODARUJ PLUSZOWEGO MISIA” trafiły do mławskich dzieciaków.

Oprac. JK
Źródło i foto: MOPS Mława

Udostępnij:
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x