Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Przystanek MKM znalazł się na właściwym miejscu


DSC_0423

Stan obecny

Słoneczne ogrody Mława

Niedawno (17 grudnia br.) pisaliśmy o znaku przystanku MKM, który na ulicy Batalionów Chłopskich umiejscowiony został dokładnie w samym środku chodnika.

Trzeba przyznać, że urząd miasta szybko zareagował na ten sygnał i sprawił, że znak przystankowy stoi tak, jak nakazywałby zdrowy rozsądek. Co prawda nie udało się wyjaśnić jak doszło do takiej sytuacji, ale ważny jest efekt końcowy.

Tym samym żartobliwe sugestie czytelników wyrażane pod artykułem, że to chodnik powinien omijać znak w pewnym sensie się spełniły, chociaż wiaduktu w tym miejscu nie będzie.

JK

slider

Stan z 17 grudnia br.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
staton

Cieszy że Codziennik zaczyna odgrywać liczącą się rolę w życiu codziennym Mławy. Cieszy że poprawiono niewłaściwy stan. Tylko… po cichu liczyłem będzie jednak wiadukt.
Świąteczne pozdrowienia dla odwiedzających ten portal.

XY

Przecież wiadukt i tak byłby zamknięty. Pozdrawiam świątecznie.