Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Przystanek MKM znalazł się na właściwym miejscu


DSC_0423

Stan obecny

KSP Mława nabór

Niedawno (17 grudnia br.) pisaliśmy o znaku przystanku MKM, który na ulicy Batalionów Chłopskich umiejscowiony został dokładnie w samym środku chodnika.

Trzeba przyznać, że urząd miasta szybko zareagował na ten sygnał i sprawił, że znak przystankowy stoi tak, jak nakazywałby zdrowy rozsądek. Co prawda nie udało się wyjaśnić jak doszło do takiej sytuacji, ale ważny jest efekt końcowy.

Tym samym żartobliwe sugestie czytelników wyrażane pod artykułem, że to chodnik powinien omijać znak w pewnym sensie się spełniły, chociaż wiaduktu w tym miejscu nie będzie.

JK

slider

Stan z 17 grudnia br.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Przystanek MKM znalazł się na właściwym miejscu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
staton
Gość

Cieszy że Codziennik zaczyna odgrywać liczącą się rolę w życiu codziennym Mławy. Cieszy że poprawiono niewłaściwy stan. Tylko… po cichu liczyłem będzie jednak wiadukt.
Świąteczne pozdrowienia dla odwiedzających ten portal.

XY
Gość

Przecież wiadukt i tak byłby zamknięty. Pozdrawiam świątecznie.

wpDiscuz