Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Konkurs plastyczny „Trzymaj formę” wygrała Patrycja Hermanowska ze Szreńska


DSCN2284Jedną z form działań profilaktycznych i prozdrowotnych realizowanych przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Mławie są programy profilaktyczne.

KSP Mława nabór

17 grudnia w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mławie odbyło się posumowanie konkursu plastycznego promującego zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną w ramach realizowanego programu profilaktycznego „Trzymaj formę”. Konkurs adresowany był do uczniów klas DSCN2269gimnazjalnych.
Z zaproszenia do konkursu rozesłanego do 14 szkół gimnazjalnych powiatu mławskiego skorzystało jedynie Gimnazjum w Szreńsku. Zwycięzcą została uczennica Gimnazjum w Szreńsku – Patrycja Hermanowska, otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe ufundowane przez Agencję Rynku Rolnego oraz Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Mławie. Nagrodę przywiózł i wręczył pan Andrzej Kołodziejczyk. Koordynatorem projektu z ramienia sanepidu jest  Zofia Bielska.

Oprac. JK
Źródło i foto:  PSSE Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz