Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konkurs plastyczny „Trzymaj formę” wygrała Patrycja Hermanowska ze Szreńska


DSCN2284Jedną z form działań profilaktycznych i prozdrowotnych realizowanych przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Mławie są programy profilaktyczne.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

17 grudnia w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mławie odbyło się posumowanie konkursu plastycznego promującego zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną w ramach realizowanego programu profilaktycznego „Trzymaj formę”. Konkurs adresowany był do uczniów klas DSCN2269gimnazjalnych.
Z zaproszenia do konkursu rozesłanego do 14 szkół gimnazjalnych powiatu mławskiego skorzystało jedynie Gimnazjum w Szreńsku. Zwycięzcą została uczennica Gimnazjum w Szreńsku – Patrycja Hermanowska, otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe ufundowane przez Agencję Rynku Rolnego oraz Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Mławie. Nagrodę przywiózł i wręczył pan Andrzej Kołodziejczyk. Koordynatorem projektu z ramienia sanepidu jest  Zofia Bielska.

Oprac. JK
Źródło i foto:  PSSE Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500