Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bielski z wicemistrzostwem Polski MMA


mmaW Sochaczewie rozegrano amatorskie mistrzostwa Polski MMA. Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba 270 zawodników, walczących w barwach kilkunastu klubów. Wśród nich nie zabrakło reprezentanta Mławskiego Centrum Sportów Walki Krystiana Bielskiego.

KSP Mława nabór

Nasz atleta rywalizował w kategorii wagowej do 93 kg w formule OFS (Ograniczona Formuła Senior). Z pierwszym konkurentem mławianin uporał się w ekspresowym tempie. Po serii ciosów solidnie ucierpiał łuk brwiowy Tomasza Charkiewicza z Black Horse Łomża. Przeciwnik z województwa podlaskiego nie wrócił już do walki, co Bielskiemu przyniosło wymarzony awans do finału.

W nim zawodnik sekcji Grappling Team Mława zmierzył się z doświadczonym Arturem Skrzypcem. Pojedynek okazał się niezwykle wyrównany, ale w końcówce szala przeważyła się na stronę reprezentanta Armii Dęblin. Po jednej z akcji przeszedł do parteru, dzięki temu zastosował wyjątkowo bezlitosne, a przede wszystkim skuteczne duszenie.

Warto dodać, że był to drugi w historii Mławskiego Centrum Sportów Walki medal mistrzostw kraju w walkach MMA. Przed rokiem brąz stał się udziałem Rafała Podskoka, trenera pracującego w sekcji Grappling Team Mława.

RS

foto: Mławskie Centrum Sportów Walki

mma2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz