Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wszyscy mamy ten sam adres: Graniczna 8


DSC_0026Na ulicy Granicznej w Mławie stoi blok. Na pozór nic w nim szczególnego, pewnie wiele razy przejeżdżaliśmy obok, nie zwracając na niego uwagi. Szczególną cechę owego bloku opisała na zebraniu osiedlowym jedna z mieszkanek.


– Od roku mieszkam w bloku pod adresem Graniczna 8 i tak mnie zadziwia troszeczkę pewna sprawa. Ja mieszkam na ulicy Granicznej 8, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest na Granicznej 8, jakaś ubojnia jest na Granicznej 8 i jeszcze jakieś magazyny też są na Granicznej 8. Czy cała ulica to Graniczna 8? – wypowiedziała swoje wątpliwości mieszkanka. Przedstawiłam się listonoszowi, który się ucieszył, bo nie wiedziałby do kogo ma dostarczać korespondencję na mnie adresowaną. To chyba jest jakiś problem, który miasto powinno rozwiązać. My nie wiemy jak z slidertym sobie poradzić – dodała.

– Czy jest duży koszt przeprowadzenia jakiejś logicznej numeracji domów na ulicy Granicznej. Dziś jest tak że nr 46 jest naprzeciw 3, nr 1, nr 8, przychodzi nowy listonosz i nie może się zorientować – inny z mieszkańców ulicy Granicznej wsparł wniosek przedmówczyni.

– Decyzja dla miasta nie jest kosztem. To jest kartka papieru. To koszty wydania nowych dokumentów dla mieszkańców i firm, ale ja się zgadzam całkowicie, to kolejny głos żeby to uporządkować. Będziemy się zastanawiali, czy wszystkich zadowolimy. Chyba nie. Jedna dwie osoby może kilka osób będzie zadowolonych, inni już nie – argumentował burmistrz Sławomir Kowalewski.

– W krótkim terminie może i nie będą zadowoleni, ale w dłuższym na pewno. A co będzie jak ktoś narobi długów i przyjdzie komornik na Graniczną 8? Dzisiaj to problem dla kilku osób zmienić dokumenty, a porządek jak już będzie to będzie – podtrzymał wniosek jeden z mieszkańców.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
staton
staton
8 lata temu

Myślę że jak zwykle…urzędnicy z magistratu nie chcą podjąć tematu. Cóż….oznacza to dla nich wytworzenie kilku dodatkowych dokumentów, co przy brakach kadrowych, obłożeniu obowiązkami, ciężką urzędniczą pracą, stwarza że temat staje się trudny do realizacji.
Nie rozumiem Pana Burmistrza….wszak obowiązkiem urzędu jest prostować wszelkie niejasności administracyjne i nie ważne czy się to komuś podoba czy nie. Gdyby patrzeć na to co się komu podoba, to zapewne połowie mławian nie podoba się płacenie podatku od nieruchomości. A tak na marginesie…..to jak Panie Burmistrzu urząd któremu pan szefuje księguje ten podatek z ulicy Granicznej 8 ????

Maxim
Maxim
8 lata temu

Ten sam problem jest w bloku na leśnej 6. Ciekawe czy jeszcze gdzieś w Mławie są takie kwiatki.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x