Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławscy związkowcy zajęli stanowisko w sprawie planowanej reformy oświaty


logoW dniu 11 grudnia b.r. Zarząd Międzyszkolnej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania Nr 1420 NSZZ „Solidarność” w Mławie przyjął stanowisko w sprawie zapowiedzi reformy podstawy programowej i likwidacji gimnazjów.

KSP Mława nabór

Było ono konsekwencją wniosków kół zakładowych przy Gimnazjum nr 1, a zwłaszcza Gimnazjum nr 2 w Mławie. Na ich podstawie przyjęto projekt dopracowany przez wiceprzewodniczącego zarządu Tomasza Chodubskiego , nauczyciela I LO. Zauważono nie tylko to, że likwidacja gimnazjów uderzy w nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkół, ale mocno podkreślono jej negatywny wpływ na warunki bezpieczeństwa i nauki dzieci w szkołach podstawowych i powiększonych szkołach średnich. Szczególnie dotknie obecnych uczniów klas V – VI szkoły podstawowej oraz sytuację edukacyjną 15/16-latków, zwłaszcza młodzieży wiejskiej.

 (red.)

Poniżej pełny tekst stanowiska MKPOiW NSZZ „Solidarność” w Mławie.Page1

Page2Page3Page4Page5Page6

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławscy związkowcy zajęli stanowisko w sprawie planowanej reformy oświaty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
az
Gość

Głosowaliście na PIS no to macie co chcieliście ha ha ha ha

wpDiscuz