Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy związkowcy zajęli stanowisko w sprawie planowanej reformy oświaty


logoW dniu 11 grudnia b.r. Zarząd Międzyszkolnej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania Nr 1420 NSZZ „Solidarność” w Mławie przyjął stanowisko w sprawie zapowiedzi reformy podstawy programowej i likwidacji gimnazjów.


Było ono konsekwencją wniosków kół zakładowych przy Gimnazjum nr 1, a zwłaszcza Gimnazjum nr 2 w Mławie. Na ich podstawie przyjęto projekt dopracowany przez wiceprzewodniczącego zarządu Tomasza Chodubskiego , nauczyciela I LO. Zauważono nie tylko to, że likwidacja gimnazjów uderzy w nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkół, ale mocno podkreślono jej negatywny wpływ na warunki bezpieczeństwa i nauki dzieci w szkołach podstawowych i powiększonych szkołach średnich. Szczególnie dotknie obecnych uczniów klas V – VI szkoły podstawowej oraz sytuację edukacyjną 15/16-latków, zwłaszcza młodzieży wiejskiej.

 (red.)

Poniżej pełny tekst stanowiska MKPOiW NSZZ „Solidarność” w Mławie.Page1

Page2Page3Page4Page5Page6

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
az
az
8 lata temu

Głosowaliście na PIS no to macie co chcieliście ha ha ha ha

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x