Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Joker goni lidera, kolejne wygrane Dzików i LG


slider

Marco

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Już tylko punktu brakuje piłkarzom Jokera do prowadzących w tabeli pierwszej ligi Oldboyów. Mistrz pauzował w ostatniej tegorocznej kolejce, z czego skwapliwie skorzystali najgroźniejsi rywale w walce o prymat. Po zaciętym pojedynku okazali się lepsi od Marco.

Już w pierwszej akcji Dawid Barciński znalazł sposób na pokonanie Łukasza Drozdowskiego. Arkadiusz Brzyski zdołał szybko doprowadzić do wyrównania, ale wicemistrz z poprzedniego sezonu był skuteczniejszy w swoich ofensywnych poczynaniach. Na początku drugiej połowy prowadził już 4:1, kolejne trafienie Brzyskiego pozwoliło Marco zmniejszyć jedynie rozmiary przegranej.

Trwa zacięta walka o mistrzostwo drugiej ligi. Dziki i reprezentanci LG nie zwalniają tempa, dzięki czemu świętowali czwarte zwycięstwo w rozgrywkach. Oba zostały odniesione w identycznych wymiarach 3:2, w czym zasługa snajperskich umiejętności Bartosza Tyszki i Przemysława Gralewicza.

Pierwsze sukcesy w tegorocznej edycji ligi zanotowali gracze FC Warszawskiej i Ssang Geum. Pierwsi okazali się lepsi od Fantazji, drudzy pokonali Mar-Trans Service.

Szósta kolejka zostanie rozegrana dopiero w czwartek 7 stycznia 2016 r. Oto zestaw par: Fantazja – Marco, Joker – Oldboy, Sparta – Dziki, Ssang Geum – Netter, LG – Mar-Trans Service, FC Warszawska – pauza

Wyniki
I liga
V kolejka (17 grudnia): Joker – Marco 4:2 (J. Krystkiewicz 2, Z. Krystkiewicz, D. Barciński – A. Brzyski 2), Fantazja – FC Warszawska 1:3 (Ł. Manelski – W. Gabryelski, K. Orłowski, M. Smoliński), Oldboy – pauza
Tabela
1. Oldboy 4 10 11:7
2. Joker 4 9 15:10
3. Marco 4 5 8:8
4. FC Warszawska 4 4 9:9
5. Fantazja 4 0 8:16
Najlepsi strzelcy: 7 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), 5 – Andrzej Karpiński (Oldboy), Dawid Barciński (Joker)

II liga
V kolejka (17 grudnia): Dziki – Netter 3:2 (B. Tyszka 2, D. Kaczerski z karnego – P. Łukasiak, K. Dąbrowski), LG – Sparta 3:2 (Prz. Gralewicz 2, P. Gułajski – C. Dzięgielewski, D. Żółtowski), Mar-Trans Service – Ssang Geum 3:5 (D. Wydurski 2, B. Kisiel – A. Wasowski 2, Ł. Szczypiński, W. Szydłowski. D. Barski)
Tabela
1. Dziki 5 13 26:8
2. LG Mława 5 13 12:7
3. Sparta Mława 5 7 22:13
4. Netter 5 5 9:10
5. Ssang Geum 5 4 10:20
6. Mar-Trans Service 5 0 9:30
Najlepsi strzelcy: 12 – Bartosz Tyszka (Dziki), 11 – Mateusz Chiliński (Sparta)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500