Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker goni lidera, kolejne wygrane Dzików i LG


slider

Marco


Już tylko punktu brakuje piłkarzom Jokera do prowadzących w tabeli pierwszej ligi Oldboyów. Mistrz pauzował w ostatniej tegorocznej kolejce, z czego skwapliwie skorzystali najgroźniejsi rywale w walce o prymat. Po zaciętym pojedynku okazali się lepsi od Marco.

Już w pierwszej akcji Dawid Barciński znalazł sposób na pokonanie Łukasza Drozdowskiego. Arkadiusz Brzyski zdołał szybko doprowadzić do wyrównania, ale wicemistrz z poprzedniego sezonu był skuteczniejszy w swoich ofensywnych poczynaniach. Na początku drugiej połowy prowadził już 4:1, kolejne trafienie Brzyskiego pozwoliło Marco zmniejszyć jedynie rozmiary przegranej.

Trwa zacięta walka o mistrzostwo drugiej ligi. Dziki i reprezentanci LG nie zwalniają tempa, dzięki czemu świętowali czwarte zwycięstwo w rozgrywkach. Oba zostały odniesione w identycznych wymiarach 3:2, w czym zasługa snajperskich umiejętności Bartosza Tyszki i Przemysława Gralewicza.

Pierwsze sukcesy w tegorocznej edycji ligi zanotowali gracze FC Warszawskiej i Ssang Geum. Pierwsi okazali się lepsi od Fantazji, drudzy pokonali Mar-Trans Service.

Szósta kolejka zostanie rozegrana dopiero w czwartek 7 stycznia 2016 r. Oto zestaw par: Fantazja – Marco, Joker – Oldboy, Sparta – Dziki, Ssang Geum – Netter, LG – Mar-Trans Service, FC Warszawska – pauza

Wyniki
I liga
V kolejka (17 grudnia): Joker – Marco 4:2 (J. Krystkiewicz 2, Z. Krystkiewicz, D. Barciński – A. Brzyski 2), Fantazja – FC Warszawska 1:3 (Ł. Manelski – W. Gabryelski, K. Orłowski, M. Smoliński), Oldboy – pauza
Tabela
1. Oldboy 4 10 11:7
2. Joker 4 9 15:10
3. Marco 4 5 8:8
4. FC Warszawska 4 4 9:9
5. Fantazja 4 0 8:16
Najlepsi strzelcy: 7 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), 5 – Andrzej Karpiński (Oldboy), Dawid Barciński (Joker)

II liga
V kolejka (17 grudnia): Dziki – Netter 3:2 (B. Tyszka 2, D. Kaczerski z karnego – P. Łukasiak, K. Dąbrowski), LG – Sparta 3:2 (Prz. Gralewicz 2, P. Gułajski – C. Dzięgielewski, D. Żółtowski), Mar-Trans Service – Ssang Geum 3:5 (D. Wydurski 2, B. Kisiel – A. Wasowski 2, Ł. Szczypiński, W. Szydłowski. D. Barski)
Tabela
1. Dziki 5 13 26:8
2. LG Mława 5 13 12:7
3. Sparta Mława 5 7 22:13
4. Netter 5 5 9:10
5. Ssang Geum 5 4 10:20
6. Mar-Trans Service 5 0 9:30
Najlepsi strzelcy: 12 – Bartosz Tyszka (Dziki), 11 – Mateusz Chiliński (Sparta)

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x