Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Jedna osoba ranna w wypadku na DK nr 7


wypadek Al. Marszałkowska1Miniona sobota obfitowała w liczne zdarzenia na drogach całego powiatu.

KSP Mława nabór

Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu Alei Marszałkowskiej z DK nr 7, do którego doszło w sobotę, 19 grudnia o godz. 18:25.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25- letni mieszkaniec pow. mławskiego, kierujący samochodem marki VW Passat, wyjeżdżając z Al. Marszałkowskiej w kierunku Gdańska, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem marki Audi A4. 42- letnia kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała  i przewieziono ją do szpitala w Mławie. Kierowca Passata nie odniósł obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Oprac. JK
Źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Jedna osoba ranna w wypadku na DK nr 7"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Krzysztof Bruździak
Gość

Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu mławskiego z sąsiedniej gminy Wieczfnia Kościelna,a konkretnie z sąsiadujących ze sobą dwóch miejscowości:
Uniszk Zawadzkich i Kuklina.Ponadto co godne uwagi i odnotowania uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie byli mieszkańcami Mławy.Najwyższy czas na prowadzenie
statystyk w rozbiciu na poszczególne gminy i miasto Mława i stworzenie coś w rodzaju mapy niebezpiecznych zdarzeń i miejsc na terenie powiatu mławskiego.

wpDiscuz