Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Jedna osoba ranna w wypadku na DK nr 7


wypadek Al. Marszałkowska1Miniona sobota obfitowała w liczne zdarzenia na drogach całego powiatu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu Alei Marszałkowskiej z DK nr 7, do którego doszło w sobotę, 19 grudnia o godz. 18:25.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25- letni mieszkaniec pow. mławskiego, kierujący samochodem marki VW Passat, wyjeżdżając z Al. Marszałkowskiej w kierunku Gdańska, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem marki Audi A4. 42- letnia kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała  i przewieziono ją do szpitala w Mławie. Kierowca Passata nie odniósł obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Oprac. JK
Źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Krzysztof Bruździak

Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu mławskiego z sąsiedniej gminy Wieczfnia Kościelna,a konkretnie z sąsiadujących ze sobą dwóch miejscowości:
Uniszk Zawadzkich i Kuklina.Ponadto co godne uwagi i odnotowania uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie byli mieszkańcami Mławy.Najwyższy czas na prowadzenie
statystyk w rozbiciu na poszczególne gminy i miasto Mława i stworzenie coś w rodzaju mapy niebezpiecznych zdarzeń i miejsc na terenie powiatu mławskiego.