Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jedna osoba ranna w wypadku na DK nr 7


wypadek Al. Marszałkowska1Miniona sobota obfitowała w liczne zdarzenia na drogach całego powiatu.


Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu Alei Marszałkowskiej z DK nr 7, do którego doszło w sobotę, 19 grudnia o godz. 18:25.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25- letni mieszkaniec pow. mławskiego, kierujący samochodem marki VW Passat, wyjeżdżając z Al. Marszałkowskiej w kierunku Gdańska, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem marki Audi A4. 42- letnia kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała  i przewieziono ją do szpitala w Mławie. Kierowca Passata nie odniósł obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Oprac. JK
Źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
8 lata temu

Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu mławskiego z sąsiedniej gminy Wieczfnia Kościelna,a konkretnie z sąsiadujących ze sobą dwóch miejscowości:
Uniszk Zawadzkich i Kuklina.Ponadto co godne uwagi i odnotowania uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie byli mieszkańcami Mławy.Najwyższy czas na prowadzenie
statystyk w rozbiciu na poszczególne gminy i miasto Mława i stworzenie coś w rodzaju mapy niebezpiecznych zdarzeń i miejsc na terenie powiatu mławskiego.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x