Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wigilia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie


W dniu 16. 12. 2015 r.  w  Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie odbyła się uroczysta Wigilia zorganizowana dla uczestników.

Na tę wieczerzę zaproszeni zostali także: Pani Barbara Gutowska V-ce Starosta Powiatu Mławskiego, Pani Urszula Krajewska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie oraz proboszcz parafii Matki Boskiej Królowej Polski
ks. Prałat Kazimierz Ziółkowski.

Uroczystość rozpoczęła Pani Joanna Kłobuszewska Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie serdecznie witając wszystkich obecnych na spotkaniu wigilijnym.
Po przywitaniu i złożeniu życzeń rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczestników oraz Terapeutów Domu. Po  zakończeniu jasełek  głos zabrali Pani Starosta, Pani Dyrektor oraz ksiądz który na koniec pobłogosławił potrawy przyrządzone podczas treningu kulinarnego. Po oficjalnej części przystąpiono do podzielenia się opłatkiem, konsumpcji dań wigilijnych oraz śpiewania kolęd.

Dodatkową atrakcją tego dnia była wizyta Mikołaja, który obdarował naszych uczestników paczkami pełnymi słodyczy. Była to chwila bardzo wyczekiwana przez uczestników, dlatego nie obyło się bez wspólnych fotografii i rozmów z Mikołajem. Na koniec wszyscy stanęli do wspólnej fotografii i pożegnali śpiewem Mikołaja. Spotkanie to zakończyło się o godz. 14 00.

DSC_0487 DSC_0511 DSC_0512

Źródło i zdjęcia: Ł. Deptuła

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500