Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mławskie gwiazdy oklaskiwała pełna sala


sliderOgromnym powodzeniem cieszył się czwartkowy (17 grudnia) koncert w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie, w wykonaniu uczniów tejże szkoły.

Słoneczne ogrody Mława

Motywem przewodnim bożonarodzeniowego koncertu były polskie i światowe kolędy i pastorałki, zagrane i zaśpiewane przez nasze mławskie gwiazdy.

Usłyszeliśmy kolędy i pastorałki zaśpiewane solo, w duecie i w chórku. Uczniowie klas instrumentalnych zagrali tradycyjne polskie kolędy na organach i fortepianie, w duecie saksofonowym, duecie fletów poprzecznych, skrzypcach i dzwonkach.
Szczególny aplauz sali wzbudzały występy najmłodszych wirtuozów, gorąco oklaskiwanych przez pełną po brzegi salę.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500