Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławskie gwiazdy oklaskiwała pełna sala


sliderOgromnym powodzeniem cieszył się czwartkowy (17 grudnia) koncert w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie, w wykonaniu uczniów tejże szkoły.

Motywem przewodnim bożonarodzeniowego koncertu były polskie i światowe kolędy i pastorałki, zagrane i zaśpiewane przez nasze mławskie gwiazdy.

Usłyszeliśmy kolędy i pastorałki zaśpiewane solo, w duecie i w chórku. Uczniowie klas instrumentalnych zagrali tradycyjne polskie kolędy na organach i fortepianie, w duecie saksofonowym, duecie fletów poprzecznych, skrzypcach i dzwonkach.
Szczególny aplauz sali wzbudzały występy najmłodszych wirtuozów, gorąco oklaskiwanych przez pełną po brzegi salę.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500