Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Technokabel po raz czwarty, męczarnie mistrza


sliderTechnokabel umocnił się na fotelu lidera Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Gracze prowadzeni przez Krzysztofa Kaliszewskiego jako jedyni mogą się pochwalić kompletem zwycięstw. Tym razem okazali się lepsi od konkurentów z De Luxe.

KSP Mława nabór

Wydawało się, że spotkanie będzie wyrównane, w końcu oba zespoły imponowały w ostatnim czasie formą. Jednak przebieg meczu rozczarował. Siatkarze Technokabla okazali się skuteczniejsi w swoich atakach, na dodatek z zimną krwią wykorzystali proste błędy przeciwników. W efekcie zgarnęli komplet punktów, po rozegraniu zaledwie trzech setów.

Lidera goni Dre-Mar, który okazał się lepszy od Transmika. Pewny triumf miał także zainkasować mistrz TS Relaks, ale nieoczekiwanie napotkał ogromny opór ze strony Tytanów. Po trzech setach zanosiło się na sporą niespodziankę. Obrońcy tytułu przegrywali 1:2, ale potrafili wyjść cało z opresji. Dwie kolejne odsłony zakończyły się po ich myśli, w tym decydujący o losach konfrontacji tie-break.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie zanotowała Jutrzenka. Drużyna z Wieczfni Kościelnej okazała się lepsza od Trójki, swoją wyższość wykazała na dystansie czterech setów.

Piąta kolejka zostanie rozegrana w środę 13 stycznia. Oto zestaw par: TS Relaks – Transmik, Technokabel – Dre Mar, Trójka – De Luxe, Tytani – Jutrzenka

IV kolejka (16.12): Relaks – Tytani 3:2 (-22, 15, -21, 20, 11), Jutrzenka – Trójka 3:1 (23, -20, 20, 12), De Luxe – Technokabel 0:3 (-18, 10, -23), Transmik – Dre-Mar 0:3 (-20 -23, -24)

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz