Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski finał turnieju tenisowego w Ciechanowie


tenisisci1W finale turnieju singlowego na ciechanowskich kortach zmierzyli się Marek Jóźwiak i Wojciech Chocholski, obaj z Mławy. W tym pojedynku lepszy okazał się Marek Jóźwiak wygrywając w finale 6:2.

W sobotę 12 grudnia br. w Ciechanowie odbył się tenisowy Turniej Singlowy „Trzy, Cztery … Gramy” zorganizowany przez ciechanowski klub tenisowy Perun. W turnieju wzięło udział 24 zawodników z Ciechanowa, Mławy, Pułtuska i Przasnysza. Jedyną kobietą, która startowała w turnieju była Izabela Hreczuch z Ciechanowa.

W finale Marek Jóźwiak pokonał Wojciecha Chocholskiego. Faworyt turnieju, zeszłoroczny zwycięzca cyklu Krzysztof Mendalka odpadł w półfinale. Rozgrywki „Trzy, Cztery… Gramy!” są to cykle 4 turniejów singlowych oraz 4 deblowych. Każdemu z uczestników są przyznawane odpowiednio punkty za osiągnięty wynik w danym turnieju. Do końcowej kwalifikacji są wliczane 4 najlepsze wyniki danego cyklu.

oprac. JK
Źródło i foto: Perun Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500