Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mławski finał turnieju tenisowego w Ciechanowie


tenisisci1W finale turnieju singlowego na ciechanowskich kortach zmierzyli się Marek Jóźwiak i Wojciech Chocholski, obaj z Mławy. W tym pojedynku lepszy okazał się Marek Jóźwiak wygrywając w finale 6:2.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W sobotę 12 grudnia br. w Ciechanowie odbył się tenisowy Turniej Singlowy „Trzy, Cztery … Gramy” zorganizowany przez ciechanowski klub tenisowy Perun. W turnieju wzięło udział 24 zawodników z Ciechanowa, Mławy, Pułtuska i Przasnysza. Jedyną kobietą, która startowała w turnieju była Izabela Hreczuch z Ciechanowa.

W finale Marek Jóźwiak pokonał Wojciecha Chocholskiego. Faworyt turnieju, zeszłoroczny zwycięzca cyklu Krzysztof Mendalka odpadł w półfinale. Rozgrywki „Trzy, Cztery… Gramy!” są to cykle 4 turniejów singlowych oraz 4 deblowych. Każdemu z uczestników są przyznawane odpowiednio punkty za osiągnięty wynik w danym turnieju. Do końcowej kwalifikacji są wliczane 4 najlepsze wyniki danego cyklu.

oprac. JK
Źródło i foto: Perun Ciechanów

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500