Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie opłatkowe Wspólnoty Mławskiej


sliderŚwięta Bożego Narodzenia głęboko wrosły w polską tradycję i obyczaj. I takim pielęgnowanym od lat obyczajem są spotkania przedświąteczne, gromadzące ludzi, których jednoczy wspólne działanie i myślenie , w przypadku Wspólnoty Mławskiej – na lokalnej płaszczyźnie samorządowej.

Na spotkanie przybyły osoby angażujące się w działania Wspólnoty z Mławy i terenu powiatu mławskiego, oraz zaproszeni goście.

Gościem honorowym był ks. dr Ryszard Kamiński, proboszcz parafii Św. Stanisława BM w Mławie. Ksiądz proboszcz w krótkiej refleksji, przypomniał, że źródłem świątecznej tradycji jest wiara i zachęcał do trwania w niej , oraz do jedności. Obecni byli również szef powiatowych struktur PiS Jan Łukasik i przewodniczący mławskiego oddziału NSZZ Solidarność Mirosław Zbrzezny.

Życzenia świąteczne i pozdrowienia dla zebranych w imieniu Anna Cicholska posłanki na Sejm RP przekazał Witold Okumski.

Po podzieleniu się opłatkiem i życzeniach, spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewem kolęd.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy radnych Wspólnoty Mławskiej Tomasza Chodubskiego, Jerzego Rakowskiego i Witolda Okumskiego.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pedro
Pedro
5 lata temu

Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x