Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Spotkanie opłatkowe Wspólnoty Mławskiej


sliderŚwięta Bożego Narodzenia głęboko wrosły w polską tradycję i obyczaj. I takim pielęgnowanym od lat obyczajem są spotkania przedświąteczne, gromadzące ludzi, których jednoczy wspólne działanie i myślenie , w przypadku Wspólnoty Mławskiej – na lokalnej płaszczyźnie samorządowej.

KSP Mława nabór

Na spotkanie przybyły osoby angażujące się w działania Wspólnoty z Mławy i terenu powiatu mławskiego, oraz zaproszeni goście.

Gościem honorowym był ks. dr Ryszard Kamiński, proboszcz parafii Św. Stanisława BM w Mławie. Ksiądz proboszcz w krótkiej refleksji, przypomniał, że źródłem świątecznej tradycji jest wiara i zachęcał do trwania w niej , oraz do jedności. Obecni byli również szef powiatowych struktur PiS Jan Łukasik i przewodniczący mławskiego oddziału NSZZ Solidarność Mirosław Zbrzezny.

Życzenia świąteczne i pozdrowienia dla zebranych w imieniu Anna Cicholska posłanki na Sejm RP przekazał Witold Okumski.

Po podzieleniu się opłatkiem i życzeniach, spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewem kolęd.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy radnych Wspólnoty Mławskiej Tomasza Chodubskiego, Jerzego Rakowskiego i Witolda Okumskiego.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Spotkanie opłatkowe Wspólnoty Mławskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Pedro
Gość

Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt

wpDiscuz