Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Podkrajewo. Pożar naczepy z ładunkiem mleka w proszku


podkrajewo16 grudnia br. w miejscowości Podkrajewo ok. godz. 20 na terenie prywatnej posesji doszło do pożaru naczepy załadowanej mlekiem w proszku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zdarzenia wyjechały 3 jednostki JRG Mława, OSP Podkrajewo i OSP Kowalewo. Uratowano mienie o wartości 60 tys. zł, a straty oszacowano na około 35 tys. zł. Przyczyny zdarzenia ustala policja – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500