Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podkrajewo. Pożar naczepy z ładunkiem mleka w proszku


podkrajewo16 grudnia br. w miejscowości Podkrajewo ok. godz. 20 na terenie prywatnej posesji doszło do pożaru naczepy załadowanej mlekiem w proszku.


Do zdarzenia wyjechały 3 jednostki JRG Mława, OSP Podkrajewo i OSP Kowalewo. Uratowano mienie o wartości 60 tys. zł, a straty oszacowano na około 35 tys. zł. Przyczyny zdarzenia ustala policja – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x