Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bez sukcesu na wyjeździe. Porażki seniorów i kadetów


KSP Mława nabór

Kolejne mecze ligowe za siatkarzami mławskiego Zawkrza. Seniorzy rywalizowali w miniony weekend z Kozienicami i Mokobodami, natomiast kadeci walczyli w Wyszkowie. Żadnego ze spotkań gracze z Mławy nie zdołali przeważyć na swoją stronę.

Podopieczni Jana Kanowskiego zmierzyli się w rewanżowym spotkaniu z wyszkowskim Polonezem. Po przegranej 0:3 w pierwszym meczu, szansę zawkrzan do kolejnej fazy play-off zmalały niemalże do zera Rywale potwierdzili swoją dominację także w drugim spotkaniu. Owszem, pozwolili mławianom na zwycięstwo w jednym secie, jednak nasi siatkarze nie poszli za ciosem, co skończyło się przegraną 1:3. Nasi siatkarze odpadli z tej batalii, natomiast Polonez zagra w kolejnej rundzie barażowej z Metrem II Warszawa.

Z kolei seniorzy w miniony weekend rozegrali aż dwa wyjazdowe pojedynki. Oba zakończyły się w identycznych rozmiarach. Szczególnie bolesna okazała się wpadka w Mokobodach. Miejscowy Apis rozpoczął rozgrywki podobnie jak Zawkrze, z kompletem przegranych na koncie. Ktoś musiał się przełamać, niestety padło na gospodarzy. Triumfowali w trzech setach, mławianie podjęli walkę tylko w dwóch z nich. W premierowym polegli bowiem aż 13:25.

W sobotę 19 grudnia Zawkrze zmierzy się z SPS Volley Ostrołęka. Ostatni mecz w 2015 roku naszego zespołu rozpocznie się o godz. 17.

Seniorzy
KKS Kozienice – Zawkrze Mława 3:0 (13, 20, 21)
Apis Mokobody – Zawkrze Mława 3:0 (21, 13, 21)
Zawkrze: Szwęch, Kłosowski, Trzciałkowski, Łuniewski, Kuciński, Margas, Podlaski (libero) oraz Rybka, Kołakowski, Fijałkowski.
Kadeci
Polonez Wyszków – KS Zawkrze Mława 3:1

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz