Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Akcja mławskich policjantów na ulicy 18-tego Stycznia


fotoDziś około godz. 13 mławscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, prawdopodobnie chodziło tu o akcję antynarkotykową.

W akcji uczestniczył nieoznakowany pojazd oraz radiowóz mławskiej policji. Przed akcją na ulicy 18 – tego Stycznia mławscy policjanci prowadzili wzmożone kontrole pojazdów w centrum Mławy.

Jak podaje naoczny świadek zdarzenia policja zatrzymała trzech młodych mężczyzn na ulicy 18 – tego  Stycznia w Mławie. W trakcie przeszukania z kieszeni zatrzymanych policjanci wyrzucali na chodnik małe torebki koloru zielonkawego.

– W tej sprawie jeszcze czynności nie zostały zakończone, za wcześnie więc na podawanie jakiś szczegółów tej akcji – informuje Anna Pawłowska rzecznik mławskiej policji.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500