Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Akcja mławskich policjantów na ulicy 18-tego Stycznia


fotoDziś około godz. 13 mławscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, prawdopodobnie chodziło tu o akcję antynarkotykową.

KSP Mława nabór

W akcji uczestniczył nieoznakowany pojazd oraz radiowóz mławskiej policji. Przed akcją na ulicy 18 – tego Stycznia mławscy policjanci prowadzili wzmożone kontrole pojazdów w centrum Mławy.

Jak podaje naoczny świadek zdarzenia policja zatrzymała trzech młodych mężczyzn na ulicy 18 – tego  Stycznia w Mławie. W trakcie przeszukania z kieszeni zatrzymanych policjanci wyrzucali na chodnik małe torebki koloru zielonkawego.

– W tej sprawie jeszcze czynności nie zostały zakończone, za wcześnie więc na podawanie jakiś szczegółów tej akcji – informuje Anna Pawłowska rzecznik mławskiej policji.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz