Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Najpopularniejszy dzielnicowy 2015


slider

Od lewej: mł.asp. Paweł Granoszewski, asp. sztab. Piotr Biedrzycki i z-ca komendanta KPP Mlawa nadkom. Krzysztof Hincman

KSP Mława nabór

Młodszy aspirant Paweł Granoszewski,  oraz aspirant sztabowy Piotr Biedrzycki to najpopularniejsi dzielnicowi mijającego roku.

We wtorek 15 grudnia w sali starostwa powiatowego odbyło się podsumowanie VII edycji konkursu Najpopularniejszy Dzielnicowy 2015. O takie wyróżnienie rywalizowało 16 dzielnicowych z terenu miasta i gmin powiatu mławskiego. Wyróżnienie mogło zdobyć tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i gmin.

Konkurs trwał od 1 do 30 listopada br. Jedynym kryterium wyboru była liczba głosów oddanych na kandydujących do tytułu dzielnicowych. Głosy oddało 545 respondentów.

W dniu 8 grudnia br. komisja konkursowa na podstawie ankiet wyłoniła Najpopularniejszych Dzielnicowych 2015 roku. Zostali nimi na terenie miasta młodszy aspirant Paweł Granoszewski, który wygrał z liczbą 166 głosów, oraz na terenie wiejskim aspirant sztabowy Piotr Biedrzycki z wynikiem 151 głosów. Obaj wyróżnieni byli też laureatami edycji w ubiegłym roku.

– To policjanci pierwszego kontaktu, są w każdej chwili dostępni i pomocni. Służymy i pomagamy. Taka maksyma będzie nas prowadziła również w 2016 roku – gratulował laureatom komendant policji w Mławie mł. insp. Artur Ryfiński

Do podziękowań i gratulacji przyłączyli się obecni na uroczystości Starosta Mławski Włodzimierz Wojnarowski oraz Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz