Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wywrócona ciężarówka na DK nr 7 w Mławie


sliderTo kolejne zdarzenie na  „siódemce” w okolicach ulicy Nowowiejskiej.

13 grudnia br. w nocy na drodze krajowej nr 7 w okolicach skrzyżowania z ulicą Nowowiejską samochód ciężarowy zjechał do rowu i wywrócił się. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, straty materialne oszacowano na 40 tys. zł. Podniesienie pojazdu z rowu i odholowanie go wymagało użycia ciężkiego sprzętu. Akcję przeprowadzono 14 grudnia około godziny 17:30. Spowodowało to utrudnienia w ruchu na DK Nr 7. Policja zorganizowała objazd ulicami Płocką, Warszawską i Padlewskiego, oraz zabezpieczyła przeprowadzenie akcji na miejscu zdarzenia.

JK

DSC_0007DSC_0005DSC_0004

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments