Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wywrócona ciężarówka na DK nr 7 w Mławie


sliderTo kolejne zdarzenie na  „siódemce” w okolicach ulicy Nowowiejskiej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

13 grudnia br. w nocy na drodze krajowej nr 7 w okolicach skrzyżowania z ulicą Nowowiejską samochód ciężarowy zjechał do rowu i wywrócił się. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, straty materialne oszacowano na 40 tys. zł. Podniesienie pojazdu z rowu i odholowanie go wymagało użycia ciężkiego sprzętu. Akcję przeprowadzono 14 grudnia około godziny 17:30. Spowodowało to utrudnienia w ruchu na DK Nr 7. Policja zorganizowała objazd ulicami Płocką, Warszawską i Padlewskiego, oraz zabezpieczyła przeprowadzenie akcji na miejscu zdarzenia.

JK

DSC_0007DSC_0005DSC_0004

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500