Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyjątkowe spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie


DSC_0055Miejska Biblioteka im. B. Prusa w Mławie w czwartek 10 grudnia zorganizowała „Spotkanie choinkowe”. Do świątecznie udekorowanej sali na piętrze jak zwykle przybyło liczne grono sympatyków biblioteki. W tym dniu w sali panowała uroczysta atmosfera.


Przybyłych licznie gości przywitała Pani Dyrektor Maria Świtoń. Wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, wolontariusze seniorzy – uczestniczący w projekcie „Aktywni do setki” oraz panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie przygotowali  i zaprezentowali Jasełka. Zgodnie z tradycją byli więc Maria i Józef,  trzej królowie i piękne anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię.  Przedstawiona sztuka spodobała się przybyłym gościom, nagrodzili aktorów oklaskami.

DSC_0086Podczas prelekcji panie z biblioteki przybliżyły historię kolęd, które w tym dniu wszyscy chętnie śpiewali. Akompaniował im na keyboardzie Jan Manelski, organista z parafii św. Stanisława BM w Mławie. Były też życzenia świąteczne,  na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Spotkanie przebiegało w pogodnej i świątecznej atmosferze, nie zabrakło też prezentów – każdy uczestnik uroczystości otrzymał drobny upominek, który z pewnością będzie długo przypominał o tym wyjątkowym dniu.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x