Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Oldboye już bez kompletu, na drugim poziomie bez zmian


KSP Mława nabór

Oldboje, mistrzowie Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu nie mogą się już pochwalić kompletem wygranych w tegorocznej edycji rozgrywek. W pojedynku z Marco zdołali wywalczyć zaledwie punkt. Takie rozstrzygnięcie nie zmieniło sytuacji w tabeli, nadal plasują się na czele stawki.

Obrońcy tytułu mogli nawet przegrać, rywale wyszli na prowadzenie za sprawą precyzyjnego uderzenia Arkadiusza Brzyskiego. Długo zanosiło się na niespodziankę, ostatecznie Andrzej Karpiński zdołał uratować swój zespół od przegranej.

Potknięcie Oldbojów wykorzystał Joker, zbliżając się na odległości czterech punktów (rozegrali o jedno spotkanie mniej). Ubiegłoroczny wicemistrz stoczył niezwykle porywający pojedynek z FC Warszawską. Jeszcze na minutę przed końcem przegrywali 2:3, ale zdołali zanotować kapitalny finisz. W ciągu kilkunastu sekund strzelili aż dwa gole, do bramki trafili Jarosław Rykowski i Dawid Barański.

Na drugim poziomie zgodnym krokiem kroczą LG i Dziki. Pierwsza z drużyn okazała się lepsza od Nettera, a przesądził o tym celny strzał Przemysława Gralewicza. Natomiast liderzy rozstrzelali Ssang Geum, czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Bartosz Tyszka. Jego wyczyn powtórzyli dwaj gracze Sparty Mława, Mateusz Chiliński i Cezary Dzięgielewski w wygranej aż 8:1 konfrontacji z ostatnim w tabeli Mar-Trans Service.

Piąta kolejka zostanie rozegrana w czwartek 17 grudnia. Oto zestaw par: Joker – Marco, Fantazja – FC Warszawska, Dziki – Netter, LG – Sparta, Mar-Trans Service – Ssang Geum, Oldboy – pauza.

I liga
IV kolejka (10 grudnia): Marco – Oldboy 1:1 (A. Brzyski – A. Karpiński), FC Warszawska – Joker 3:4 (S. Folga, T. Maciejewski, M. Smoliński – K. Roniewicz, J. Krystkiewicz, J. Rykowski, D. Barański), Fantazja – pauza

tab 1

Najlepsi strzelcy: 5 – Andrzej Karpiński (Oldboy), Jarosław Krystkiewicz (Joker), 4 – Dawid Barański (Joker)

II liga
IV kolejka (10 grudnia): Netter – LG 0:1 (Prz. Gralewicz), Ssang Geum – Dziki 1:7 (Ł. Ćwikliński – B. Tyszka 4, K. Stępień, B. Pawłowski, M. Sokół), Sparta – Mar-Trans Service 8:1 (M. Chiliński 4, C. Dzięgielewski 4 – B. Kisiel)
tab 2
Najlepsi strzelcy: 11 – Mateusz Chiliński (Sparta), 10 – Bartosz Tyszka (Dziki)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz