Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cinquecento kontra BMW


sliderDziś około godziny 14.30 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych, Fiata Cinquecento i BMW w okolicach skrzyżowania drogi wojewódzkiej 563 w kierunku na Lipowiec Kościelny i drogi powiatowej w kierunku Borowego.

– Na miejscu zdarzenia interweniował jeden zastęp JRG Mława, oraz jeden zastęp OSP. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia, oraz kierowali ruchem. W obu przypadkach uszkodzeniu uległ przód pojazdu. Wstępnie straty oszacowano na 8 tys. zł. Kierujący pojazdami nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Przyczyny zdarzenia ustala policja – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

DSC_0004

DSC_0001DSC_0003DSC_0007DSC_0005

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Damian ;)
Gość
Damian ;)

Szczęście że kierowca bmw starał się ominąć dziadka który pchał się z podporządkowanej na głowną ..inaczej rozjebał by tego cienkiego w pół i pojechał dalej … 😉 pozdrawiam