Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Cinquecento kontra BMW


sliderDziś około godziny 14.30 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych, Fiata Cinquecento i BMW w okolicach skrzyżowania drogi wojewódzkiej 563 w kierunku na Lipowiec Kościelny i drogi powiatowej w kierunku Borowego.

Słoneczne ogrody Mława

– Na miejscu zdarzenia interweniował jeden zastęp JRG Mława, oraz jeden zastęp OSP. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia, oraz kierowali ruchem. W obu przypadkach uszkodzeniu uległ przód pojazdu. Wstępnie straty oszacowano na 8 tys. zł. Kierujący pojazdami nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Przyczyny zdarzenia ustala policja – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

DSC_0004

DSC_0001DSC_0003DSC_0007DSC_0005

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Damian ;)

Szczęście że kierowca bmw starał się ominąć dziadka który pchał się z podporządkowanej na głowną ..inaczej rozjebał by tego cienkiego w pół i pojechał dalej … 😉 pozdrawiam