Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Budynek wielopiętrowy mieszkalno – handlowy w miejsce urzędu pracy


DSC_0001Nowym nabywcą nieruchomości po urzędzie pracy zostanie Karol Ludwiński. Był jedynym chętnym, który złożył ofertę i zaoferował za tę nieruchomość 1,2 mln zł.

Działka wraz z budynkiem położona przy ulicy Piłsudskiego 43, w którym przez długie lata funkcjonował i jeszcze nadal częściowo funkcjonuje Powiatowy Urząd Pracy, znalazła swojego nabywcę. Ze względu na zaplanowane od nowego roku całkowite przeniesienie Powiatowego Urzędu Pracy na ulicę Wyspiańskiego, powiat mławski, do którego działka należy postanowił ją sprzedać.

Przed sprzedażą, powiat wystąpił do burmistrza miasta o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego z usługami i handlem i taką decyzję uzyskał 18 grudnia 2014 roku.

Cena wywoławcza nieruchomości została ustalona na 810 tys. zł. Wpłynęła jedna oferta złożona przez Karola Ludwińskiego na kwotę 1,2 mln zł. Jeżeli wybrany nabywca podpisze akt notarialny, stanie się jej pełnoprawnym właścicielem.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
...
Gość
...

Ciekawe, czemu starostwo przed sprzedażą zmieniało decyzję o warunkach zabudowy działki:
– czy to standard???
– czy Pan Ludwiński tego sobie zażyczył i inaczej nie kupiłby???
Proszę o wyjaśnienie, bo nie „kumam” – po prostu nie znam się na tym i już. 🙂