Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Budynek wielopiętrowy mieszkalno – handlowy w miejsce urzędu pracy


DSC_0001Nowym nabywcą nieruchomości po urzędzie pracy zostanie Karol Ludwiński. Był jedynym chętnym, który złożył ofertę i zaoferował za tę nieruchomość 1,2 mln zł.

KSP Mława nabór

Działka wraz z budynkiem położona przy ulicy Piłsudskiego 43, w którym przez długie lata funkcjonował i jeszcze nadal częściowo funkcjonuje Powiatowy Urząd Pracy, znalazła swojego nabywcę. Ze względu na zaplanowane od nowego roku całkowite przeniesienie Powiatowego Urzędu Pracy na ulicę Wyspiańskiego, powiat mławski, do którego działka należy postanowił ją sprzedać.

Przed sprzedażą, powiat wystąpił do burmistrza miasta o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego z usługami i handlem i taką decyzję uzyskał 18 grudnia 2014 roku.

Cena wywoławcza nieruchomości została ustalona na 810 tys. zł. Wpłynęła jedna oferta złożona przez Karola Ludwińskiego na kwotę 1,2 mln zł. Jeżeli wybrany nabywca podpisze akt notarialny, stanie się jej pełnoprawnym właścicielem.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Budynek wielopiętrowy mieszkalno – handlowy w miejsce urzędu pracy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Ciekawe, czemu starostwo przed sprzedażą zmieniało decyzję o warunkach zabudowy działki:
– czy to standard???
– czy Pan Ludwiński tego sobie zażyczył i inaczej nie kupiłby???
Proszę o wyjaśnienie, bo nie „kumam” – po prostu nie znam się na tym i już. 🙂

wpDiscuz