Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Inny świat. Tomasz Strzałkowski – wystawa inna niż wszystkie


slider

Od lewej: Zdzisław Kruszyński, Tomasz Strzałkowski

Grafiki rodem z mrocznych zakamarków wyobraźni. Utrzymane w tworzących wyjątkową atmosferę monochromatycznych tonacjach. Dopracowane w szczegółach, zadziwiające mnóstwem detali, tworzących spójną kompozycję.

Od 10 grudnia br. w Muzeum Ziemi Zakrzeńskiej można oglądać wystawę grafiki Tomasza Strzałkowskiego zatytułowaną „Inny świat”.

Autor urodził się w Mławie, z wykształcenia jest artystą plastykiem, absolwentem Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu. Zajmuje się produkcją grafiki do gier komputerowych, współtworzył grafikę między innymi do gier Painkiller, Bulletstorm.
Jego prace były publikowane w magazynach poświęconych grafice komputerowej takich jak: Magazyn 3D, GFX, 3D Artist, 3D World, Creative Magazine, ImagineFX, Render out!.

– Tak naprawdę to jest to rzeźba. Na tablecie wszystkie te obiekty można obrócić animować i dowolnie przekształcać. Potem wszystkie stworzone obiekty trzeba pomalować, nadać kolor i fakturę. Ostatnim etapem jest nadanie odpowiedniego oświetlenia, przez co uzyskuję taki malarski efekt – opowiada autor o procesie powstawania swoich prac.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500