Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gramy dla Igi – koncert charytatywny w Szkole Podstawowej Nr 4


sliderZespół Placówek Oświatowych Nr 2 po raz kolejny zorganizował koncert charytatywny dla Igi Rudnickiej, uczennicy SP Nr 4, walczącej z chorobą nowotworową.

KSP Mława nabór

11 grudnia br. dla Igi zagrały znane zespoły: nasz mławski Najlepszy Przekaz W Mieście, oraz Zielone Ludki z Działdowa. Kolędy i pastorałki zaśpiewały dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 I Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 2, koleżanki i koledzy Igi Rudnickiej.
Koncertowi towarzyszyła aukcja ozdób bożonarodzeniowych i kart świątecznych, z której dochód przeznaczony jest na leczenie Igi.

Warto zauważyć, że organizatorzy zadbali o to, żeby na salę koncertową dotrzeć mogły również osoby niepełnosprawne, nawet na wózkach.

JK

Jeżeli ktoś nie był na koncercie, a chciałby wesprzeć leczenie Igi, może dokonać wpłaty dowolnej kwoty na konto:
Iga Rudnicka
ul. Stefana Batorego 10
06-500 Mława
14 1020 1592 0000 2802 0235 8471

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz