Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianin wiceministrem


2sPaweł Stanisław Brzezicki, syn znanych mławskich lekarzy Zofii i Tadeusza Brzezickich, został powołany Podsekretarzem Stanu w nowo utworzonym Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Uczęszczał do Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie, potem mławskiego Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego. Ukończył Wydział Ekonomiki Transportu na Politechnice Szczecińskiej. Pracował w Polskiej Żegludze Morskiej, a w latach 1999-2004 był dyrektorem PŻM. W latach 2006 – 2007 r. pełnił funkcję prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu. Był też doradcą do spraw gospodarczych premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Angażuje się także w działalność non-profit m.in. jako założyciel fundacji Pro Publico Mare.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Czortkow
Gość
Czortkow

Jego dziadek Stanislaw byl perfekcjonista… robil KOLBY DO BRONI… byl swietny z drzewem… Pawel Brzezicki w perfekcji nie dorasta mu do piet…. dlatego zostal tylko 3cim viceministrem…