Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławianin wiceministrem


2sPaweł Stanisław Brzezicki, syn znanych mławskich lekarzy Zofii i Tadeusza Brzezickich, został powołany Podsekretarzem Stanu w nowo utworzonym Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

KSP Mława nabór

Uczęszczał do Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie, potem mławskiego Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego. Ukończył Wydział Ekonomiki Transportu na Politechnice Szczecińskiej. Pracował w Polskiej Żegludze Morskiej, a w latach 1999-2004 był dyrektorem PŻM. W latach 2006 – 2007 r. pełnił funkcję prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu. Był też doradcą do spraw gospodarczych premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Angażuje się także w działalność non-profit m.in. jako założyciel fundacji Pro Publico Mare.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz