Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jasełka dla najmłodszych w przedszkolu na Hożej


sliderW atmosferze zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu Samorządowym Nr 3 na ulicy Hożej przedszkolaki zobaczyły wystawiane specjalnie dla nich jasełka.


Maryja i Józef, aniołowie, trzej królowie, napotkane osoby, pastuszkowie, a nawet rozbójnik – w te role wcielili się wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zarówno ci młodzi – uczniowie mławskich szkół, jak i seniorzy uczestniczący w projekcie „Aktywni do setki”, oraz pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

Kadra pedagogiczna placówki i najmłodsi widzowie z zainteresowaniem śledzili opowiedzianą z humorem historię narodzin Dzieciątka Jezus. Na zakończenie widzowie i aktorzy wspólnie razem zaśpiewali pastorałkę.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x