Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Debiutant górą. Dwóch liderów wśród młodzieży


KSP Mława nabór

Debiutujący w tenisowym Grand Prix o puchar dyrektora MOSiR-u Marek Kamiński wygrał drugie zawody cyklu. W meczu finałowym zawodnik z Sochocina okazał się lepszy od pochodzącego z Rochni Pawła Szmila. Na trzecim miejscu finiszował Marcin Łączyński (na zdjęciu).

Dzięki temu działdowianin zachował pozycję lidera klasyfikacji generalnej. Zbyt wielkiej przewagi nad resztą stawki jednak nie ma – drugi w zestawieniu Cezary Augustynowicz traci do niego zaledwie pięćdziesiąt punktów. Niewielki dystans do odrobienia ma także finalista z pierwszego turnieju Mirosław Krajewski (w drugiej próbie nie przebił się do czołowej „ósemki”) oraz ubiegłoroczny triumfator Grand Prix Waldemar Sosnowski.

To zapowiada ogromne emocje, kolejny turniej może przynieść duże przetasowanie w ścisłej czołówce. Następne zawody odbędą się w sobotę 9 styczna.

Bardziej ustabilizowana sytuacja jest w kategorii do lat 15. Od początku prym w niej wiodą Jakub Tomczykowski i Filip Chmielewski. Obaj zaliczyli po jednej turniejowej wiktorii, dzięki czemu w generalnym zestawieniu mają identyczny dorobek punktowy.

Wyniki
Kategoria do lat 15: 1. Jakub Tomczykowski, 2. Filip Chmielewski, 3. Kamil Wasiłowski, 4. Dawid Napiórkowski, 5. Cezary Socha, 6. Adrian Pisarski
Klasyfikacja generalna: 1-2. Filip Chmielewski i Jakub Tomczykowski po 180 pkt., 3. Kamil Wasiłowski 140, 4. Dawid Napiórkowski 120, 5-6. Cezary Socha i Adrian Pisarski po 100, 7. Dominik Brzuzy 55
Kategoria open: 1. Marek Kamiński, 2. Paweł Szmil, 3. Marcin Łączyński, 4. Mirosław Wronowski, 5. Waldemar Sosnowski, 6. Cezary Augustynowicz, 7. Sławomir Stawicki, 8. Sławomir Gołębiewski.
Klasyfikacja generalna: 1. Marcin Łączyński 170, 2. Cezary Augustynowicz 120, 3. Waldemar Sosnowski 115, 4. Mirosław Krajewski 110, 5. Paweł Szmil 110, 6. Mirosław Wronowski 105
7. Marek Kamiński 100, 8. Kamil Jurkiewicz 70

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz