Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Były wójt gminy Stupsk dyrektorem szpitala


Chodziutko (2)Jan Chodziutko od 1 listopada br. kieruje powiatowym szpitalem w Dąbrowie Białostockiej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dyrektorem SP ZOZ został w wyniku ogłoszonego przez zarząd powiatu sokólskiego konkursu, wygrywając z pięcioma kontrkandydatami. Stanowisko objął od 1 listopada br. podpisując umowę na okres sześciu lat.

Jan Chodziutko był wójtem gminy Stupsk w latach 1990 – 2002 i 2011 – 2014. Potem pracował w Ministerstwie Środowiska, oraz Powiatowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mławie. Ukończył Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie, uzyskując tytuł magistra inżyniera. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania w służbie zdrowia. Powiat sokólski to rodzinne strony nowego dyrektora SP ZOZ.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
konopki

iwona -czyżby pociotka Kowalskiego

iwona

Szkoda tego szpitala i tych ludzi…sami się przekonac muszą jakiego wyboru dokonali. Straszne

Mla

A naszego ci nie żal i naszych ludzi?

Obiektywny

Widzę, że Iwona tylko widzi złe strony byłego wójta.Przypomnij sobie to co zrobił dobrze dla gminy Stupsk.Który wójt poza nim zrobił więcej dla każdego z nas.Wodociąg, gaz, telefony i spokój ludzi.Pozostali robili kawałek drogi za miliony dla radnych lub do lasu.i pokłócenie społeczeństwa, Trzeba być sememu dobrym i obiektywnym przy ocenie innych.Pozdrawiam.