Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Były wójt gminy Stupsk dyrektorem szpitala


Chodziutko (2)Jan Chodziutko od 1 listopada br. kieruje powiatowym szpitalem w Dąbrowie Białostockiej.

KSP Mława nabór

Dyrektorem SP ZOZ został w wyniku ogłoszonego przez zarząd powiatu sokólskiego konkursu, wygrywając z pięcioma kontrkandydatami. Stanowisko objął od 1 listopada br. podpisując umowę na okres sześciu lat.

Jan Chodziutko był wójtem gminy Stupsk w latach 1990 – 2002 i 2011 – 2014. Potem pracował w Ministerstwie Środowiska, oraz Powiatowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mławie. Ukończył Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie, uzyskując tytuł magistra inżyniera. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania w służbie zdrowia. Powiat sokólski to rodzinne strony nowego dyrektora SP ZOZ.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Były wójt gminy Stupsk dyrektorem szpitala"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
konopki
Gość

iwona -czyżby pociotka Kowalskiego

iwona
Gość

Szkoda tego szpitala i tych ludzi…sami się przekonac muszą jakiego wyboru dokonali. Straszne

Mla
Gość

A naszego ci nie żal i naszych ludzi?

Obiektywny
Gość

Widzę, że Iwona tylko widzi złe strony byłego wójta.Przypomnij sobie to co zrobił dobrze dla gminy Stupsk.Który wójt poza nim zrobił więcej dla każdego z nas.Wodociąg, gaz, telefony i spokój ludzi.Pozostali robili kawałek drogi za miliony dla radnych lub do lasu.i pokłócenie społeczeństwa, Trzeba być sememu dobrym i obiektywnym przy ocenie innych.Pozdrawiam.

wpDiscuz