Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Były wójt gminy Stupsk dyrektorem szpitala


Chodziutko (2)Jan Chodziutko od 1 listopada br. kieruje powiatowym szpitalem w Dąbrowie Białostockiej.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Dyrektorem SP ZOZ został w wyniku ogłoszonego przez zarząd powiatu sokólskiego konkursu, wygrywając z pięcioma kontrkandydatami. Stanowisko objął od 1 listopada br. podpisując umowę na okres sześciu lat.

Jan Chodziutko był wójtem gminy Stupsk w latach 1990 – 2002 i 2011 – 2014. Potem pracował w Ministerstwie Środowiska, oraz Powiatowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mławie. Ukończył Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie, uzyskując tytuł magistra inżyniera. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania w służbie zdrowia. Powiat sokólski to rodzinne strony nowego dyrektora SP ZOZ.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
konopki
konopki
5 lata temu

iwona -czyżby pociotka Kowalskiego

iwona
iwona
5 lata temu

Szkoda tego szpitala i tych ludzi…sami się przekonac muszą jakiego wyboru dokonali. Straszne

Mla
Mla
5 lata temu
Reply to  iwona

A naszego ci nie żal i naszych ludzi?

Obiektywny
Obiektywny
5 lata temu
Reply to  Mla

Widzę, że Iwona tylko widzi złe strony byłego wójta.Przypomnij sobie to co zrobił dobrze dla gminy Stupsk.Który wójt poza nim zrobił więcej dla każdego z nas.Wodociąg, gaz, telefony i spokój ludzi.Pozostali robili kawałek drogi za miliony dla radnych lub do lasu.i pokłócenie społeczeństwa, Trzeba być sememu dobrym i obiektywnym przy ocenie innych.Pozdrawiam.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x