Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prawie dwie tony żywności zebrali wolontariusze Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”


sliderZebrano łącznie 1730 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały słodycze, cukier, mąka, olej, konserwy, makarony oraz olej.


Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Bankiem Żywności 4 i 5 grudnia br. w sześciu dużych mławskich sklepach zbierało żywność przeznaczoną dla rodzin potrzebujących z naszego miasta.

W akcji uczestniczyło 130 wolontariuszy: pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, oraz uczniowie I LO im. Wyspiańskiego, Gimnazjum „Wyspianum”, Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2, Zespołu Szkół Nr 3 i Zespołu Szkół Nr 4.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w dniu 18 grudnia br. organizuje choinkę, podczas której zebrana żywność w postaci paczek trafi do rodzin potrzebujących z naszego miasta.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy brali czynny udział w akcji oraz tym, którzy okazali wrażliwość na potrzeby innych i udzielili wsparcia potrzebującym.

Oprac: JK
Źródło: Stowarzyszenie „Bądźmy razem”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x