Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowe perspektywy dla organizacji pozarządowych


forum organizacjiKonkursy dla organizacji pozarządowych w roku 2016 ze środków Samorządu Województwa, finansowanie działań stowarzyszeń w nowym okresie programowania UE, zmiany w ustawie o pożytku publicznym i wolontariacie, podsumowanie projektu dla seniorów w Mławie, między innymi takim tematom poświęcone było Forum Organizacji Pozarządowych.


Spotkanie odbyło się 1 grudnia br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Mławie. Obecni byli przedstawiciele organizacji pozarządowych głównie z powiatu mławskiego, oraz mławscy i przasnyscy samorządowcy. Forum prowadziła Agnieszka Puzio Dębska, Pełnomocnik Burmistrza Miasta Mława ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Swoją wiedzą i doświadczeniami podzielili się prelegenci:
– Andrzej Rybus Tołłoczko, Doradca Wojewody Mazowieckiego, współprzewodniczący Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
– Zbigniew Wejcman, Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS
– Michał Jakubowski, Biuro Dialogu Obywatelskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
– Izabela Siander – Pełnomocnik Wojewody Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi
– Paweł Cieśliński, Lokalny Punkt Informacyjny Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Funduszy Unijnych w Ciechanowie
– Małgorzata Maciejewska, Mazowia, Federacja Organizacji Służebnych

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x