Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mikołaje na trasie. Nosarzewski najszybszy


sliderCzerwień dominowała na trasie I Zimowego Biegu Mikołajkowego rozegranego na ulicach Mławy. Zawodnicy ubrani w czapki Mikołaja pokonali dystans 10 kilometrów. Najszybciej wyznaczoną trasę pokonał Konrad Nosarzewski.

KSP Mława nabór

Zawodnik rodem z gminy Stupsk dotarł do mety po 34 minutach i 35 sekundach biegu. Tuż za jego plecami finiszował Wojciech Łachut, trzecie miejsce przypadło Kamilowi Ślusarskiemu z Chorzel. Natomiast kolejne lokaty w ścisłej czołówce przypadły braciom Macugowskim Adamowi i Mariuszowi oraz Michał Chlastoszowi.

To byli biegacze z kategorii Elity, a to nie była jedyna kategoria rozegrana podczas imprezy rozegranej w niedzielę 6 grudnia. W zmaganiach palmę pierwszeństwa rozstrzygnęły między sobą ciechanowianki – górą z rywalizacji wyszła Anna Rzepecka. Natomiast w kategorii Masters Zbigniew Bartkowski wyprzedził m.in. Waldemara Nosarzewskiego z Olsztyna.

W zawodach zorganizowanych przez Tempo Mława i MOSiR Mława wzięło udział 62 zawodników.

Oto wyniki trzech kategorii
Kobiety: 1. Anna Rzepecka, 2. Aneta Szafrańska (obie Promyk Ciechanów), 3. Sonia Frydrych – Mława, 4. Patrycja Olejarczyk (obie Mława), 5. Monika Grzymkowska Ciechanów, 6. Dorota Wółkiewicz Pruszków, 7. Joanna Raszkowska Stupsk, 8. Iwona Wysocka, 9. Iwona Kubit, 10. Ewa Grzebska (wszystkie Mława)

Kategoria Masters: 1. Zbigniew Bartkowski Działdowo, 2. Waldemar Nosarzewski Olsztyn, 3. Tadeusz Kubit, 4. Mirosław Reks (obaj Mława), 5. Leon Nederski Działdowo, 6. Krzysztof Grzybowski, 7. Andrzej Nowak (obaj Mława), 8. Waldemar Kazimierczak Ciechanów, 9. Jerzy Kaczmarczyk, 10. Jerzy Grzebski (obaj Mława)

Kategoria Elita: 1. Konrad Nosarzewski Stupsk, 2. Wojciech Łachut Mława, 3. Kamil Ślusarski Chorzele, 4. Adam Macugowski Ząbki, 5. Mariusz Macugowski Ciechanów, 6. Michał Chlastosz,
7. Marcin Karwowski (obaj Mława), 8. Marcin Tomczak Płońsk, 9. Rafał Mysiewicz Ciechanów,
10. Marcin Kubit Mława

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz