Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do XXIV Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miesiąc i jeden dzień


sliderW Mławie 10 stycznia 2016 r. ponad 60 wolontariuszy WOŚP włączy się w ogólnopolską akcję i zbierać będzie na ulicach naszego miasta datki, które w tym roku przeznaczone będą na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych, oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.


Sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mławie pokieruje pedagog szkolny I LO Elżbieta Śliwińska, przy pomocy przewodniczącej samorządu uczniowskiego Olgi Kołakowskiej.
Tak jak w poprzednich latach współorganizatorami będą: Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury, SP ZOZ i Bursa Szkolna.

– Przygotowania do XXIV Finału w Mławie już trwają. Mamy sztab, mamy bardzo wielu wolontariuszy chętnych do udziału w akcji. Są już pierwsze deklaracje wsparcia i pierwsze podarowane obrazy. Zapraszamy do współpracy organizacje, instytucje i osoby, które chciałyby wnieść ciekawe pomysły i inicjatywy. Mogą to być występy, pokazy i inne niecodzienne atrakcje. Apelujemy też do darczyńców o wsparcie, oraz przekazywanie przedmiotów na aukcję i loterię fantową. Chętnie przyjmiemy biżuterię, rękodzieło lub inne zwykłe i niezwykłe dary do licytowania. Dziękujemy darczyńcom z roku ubiegłego i znów liczymy na ich zaangażowanie. Zapraszamy też tych którzy dotychczas jeszcze akcji nie wspierali – opowiadają Elżbieta Śliwińska i Olga Kołakowska.

Codziennikmlawski.pl również wsparł akcję przekazaną na licytację reklamą na łamach portalu.
Z mławskim sztabem WOŚP można kontaktować się osobiście lub telefonicznie (tel. 23 654 37 15) od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 14.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
tworzewski
tworzewski
8 lata temu

czy wolątariusze muszą chodzić po domach i nachodzić ludzi

Staton
Staton
8 lata temu

Czytam ten tekst…patrzę na zdjęcie i….widzę dwie piękne kobiety….a z ich twarzy i słów bije optymizm i pozytywne nastawienie do ludzi i działania dla ich dobra…. tak trzymać MIŁE PANIE (i nie wypada o Was pisać inaczej niż duuuużymi literami).
Chylę czoło i…..wielki szacun.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x