Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Placówek Oświatowych w Szreńsku


Wizyta Świętego Mikołaja to dla wszystkich dzieci ogromne przeżycie i radość… Zgodnie z tradycją i w naszej szkole 7 grudnia gościliśmy ulubionego świętego wszystkich dzieci i dorosłych wraz ze swoimi pomocnicami, które ochoczo pomagały mu w jego misji.


Mikołaj przywitany został przez „przedszkolaki” i klasy I-VI radosnymi piosenkami, wierszami i wspólnymi zabawami. Wspólny śpiew, rozmowy i zdjęcia z Mikołajem umiliły dzieciom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Nasz Mikołaj nie zapomniał też o uczniach Gimnazjum oraz o nauczycielach i innych pracownikach szkoły, którzy również zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Wizyta ta z pewnością wywarła na dzieciach ogromne wrażenie i pragnienie spotkania się ze Świętym jeszcze raz za rok…

Źródło i zdjęcia: ZPO Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x