Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Święty Mikołaj odwiedził Zespół Placówek Oświatowych w Szreńsku


Wizyta Świętego Mikołaja to dla wszystkich dzieci ogromne przeżycie i radość… Zgodnie z tradycją i w naszej szkole 7 grudnia gościliśmy ulubionego świętego wszystkich dzieci i dorosłych wraz ze swoimi pomocnicami, które ochoczo pomagały mu w jego misji.

KSP Mława nabór

Mikołaj przywitany został przez „przedszkolaki” i klasy I-VI radosnymi piosenkami, wierszami i wspólnymi zabawami. Wspólny śpiew, rozmowy i zdjęcia z Mikołajem umiliły dzieciom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Nasz Mikołaj nie zapomniał też o uczniach Gimnazjum oraz o nauczycielach i innych pracownikach szkoły, którzy również zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Wizyta ta z pewnością wywarła na dzieciach ogromne wrażenie i pragnienie spotkania się ze Świętym jeszcze raz za rok…

Źródło i zdjęcia: ZPO Szreńsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz