Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uniszki Zawadzkie. Zmarł pieszy potrącony przez Seata


wypadek Uniszki Zaw 1Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął 42- letni pieszy. Do zdarzenia doszło  w niedzielę, tuż przed godz. 17:00 na drodze krajowej nr 7 w Uniszkach Zawadzkich.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Seat Cordoba, 46- letnia mieszkanka pow. elbląskiego, jadąc w kierunku  Gdańska, potrąciła przechodzącego przez jezdnię pieszego, który znajdował się w pobliżu osi jezdni. 42- letni mieszkaniec pow. mławskiego, pomimo akcji ratunkowej, zmarł. Kierująca seatem kobieta była trzeźwa.

Tragiczne potrącenie pieszego,  to już trzeci taki wypadek w ciągu ostatniego miesiąca,  na drodze krajowej nr 7.  Dwa z tych zdarzeń, to wypadki do których doszło poza przejściem dla pieszych.

Policja apeluje –  jeśli widzisz na drodze pieszego, który  stwarza zagrożenie –  porusza się bez odblasku nieoświetloną drogą,  idzie jezdnią  będąc  prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, zatacza się z pobocza na jezdnię,  leży w pobliżu jezdni lub na jezdni – natychmiast powiadom policję. Kierowco,  jeśli przejedziesz obojętnie, bo „szkoda czasu” lub bo „inni zadzwonią na policję”  drugi kierowca może już nie zauważyć tego pieszego.  Twoja reakcja ratuje życie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz