Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uniszki Zawadzkie. Zmarł pieszy potrącony przez Seata


wypadek Uniszki Zaw 1Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął 42- letni pieszy. Do zdarzenia doszło  w niedzielę, tuż przed godz. 17:00 na drodze krajowej nr 7 w Uniszkach Zawadzkich.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Seat Cordoba, 46- letnia mieszkanka pow. elbląskiego, jadąc w kierunku  Gdańska, potrąciła przechodzącego przez jezdnię pieszego, który znajdował się w pobliżu osi jezdni. 42- letni mieszkaniec pow. mławskiego, pomimo akcji ratunkowej, zmarł. Kierująca seatem kobieta była trzeźwa.

Tragiczne potrącenie pieszego,  to już trzeci taki wypadek w ciągu ostatniego miesiąca,  na drodze krajowej nr 7.  Dwa z tych zdarzeń, to wypadki do których doszło poza przejściem dla pieszych.

Policja apeluje –  jeśli widzisz na drodze pieszego, który  stwarza zagrożenie –  porusza się bez odblasku nieoświetloną drogą,  idzie jezdnią  będąc  prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, zatacza się z pobocza na jezdnię,  leży w pobliżu jezdni lub na jezdni – natychmiast powiadom policję. Kierowco,  jeśli przejedziesz obojętnie, bo „szkoda czasu” lub bo „inni zadzwonią na policję”  drugi kierowca może już nie zauważyć tego pieszego.  Twoja reakcja ratuje życie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500